Oferta pracy

Kierownik Działu Zakupów

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla jednego z naszych Klientów – firmy budowlanej działającej na rynku polskim i zagranicznym, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja pracy Działu Zakupów

  • Nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem działu

  • Sporządzanie i wysyłanie zapytań ofertowych

  • Monitorowanie oraz analiza rynku dostawców

  • Współpraca z kierownictwem budów

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe – preferowane o profilu budowlanym, ekonomicznym lub zarządzanie

  • Znajomość rynku materiałów budowlanych

  • Umiejętność wyszukiwania i wyboru dostawców

  • Znajomość technik negocjacji

  • Kreatywność, odpowiedzialność, zaangażowanie

Pracodawca oferuje

  • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko w nowoczesnej organizacji

  • Auto służbowe, laptop oraz inne niezbędne do pracy narzędzia

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Szeroki pakiet benefitów – m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport

  • Świadczenia socjalne – m.in. wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki dla dzieci, kasa zapomogowo-pożyczkowa

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Pracę w dynamicznym, ambitnym, pozytywnie nastawionym zespole,

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to ostrołęcka firma zajmująca się marketingiem personalnym oraz rekrutacją pracowników i brygad podwykonawczych dla Klientów w Polsce i za granicą. Pracujemy pod markami www.pracownicybudowlani.pl oraz www.brygadybudowlane.pl.

Przewiń do profilu firmy