Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Zakupów

Dadelo S.A.

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca w budowaniu i realizacja polityki zakupowej

  • Negocjacje warunków handlowych w transakcjach zakupowych

  • Kształtowanie i egzekwowanie standardów i procedur w dziale zakupów

  • Utrzymywanie kontaktów z istotnymi dostawcami

  • Zarządzanie łańcuchem dostaw

  • Zapewnianie wsparcia technicznego i organizacyjnego dla innych działów w firmie

  • Zarządzanie i rozwój podległego zespołu

Nasze wymagania

  • Znajomość zasad rynku i sprzedaży w branży rowerowej lub/i sportowej – warunek konieczny

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołami zakupowymi

  • Znajomość zagadnień dystrybucji i logistyki

  • Wysoka świadomość i odpowiedzialność biznesowa

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej i zespołu

  • Inicjatywa i przedsiębiorczość

  • Doskonała znajomość narzędzi MS Office, w szczególności MS Excel

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznym i zaangażowanym środowisku pasjonatów rowerowych

  • Istotny wpływ na decyzje biznesowe i funkcjonowanie firmy

  • Nowoczesne i dobrze wyposażone środowisko pracy

  • Uczestnictwo w rozwoju i dalszym dynamicznym wzroście największej rowerowej firmy e-commerce w Polsce

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

Dadelo S.A.

DADELO S.A. to spółka notowana Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Jest największym w Polsce specjalistycznym sprzedawcą detalicznym w segmencie rowerów, odzieży, części i akcesoriów rowerowych. DADELO prowadzi sprzedaż poprzez sklep internetowy CentrumRowerowe.pl. Powstaliśmy w 2005 roku i od tamtej pory ciągle się rozwijamy, nieustannie rozwijając ofertę produktową i wprowadzając nowoczesne rozwiązania e-commerce.

Dadelo S.A. od 2017 roku jest spółką należącą do grupy kapitałowej OPONEO.PL S.A. – polskiej firmy obecnej w kilkunastu krajach na rynku europejskim.

Przewiń do profilu firmy

Kogo szukamy?

Poszukujemy Kandydata/Kandydatki z doświadczeniem, znajomością zasad rynku i sprzedaży w branży rowerowej na stanowisko Kierownik Działu Zakupów w siedzibie naszej firmy w Bydgoszczy.