Oferta pracy

Kierownik Działu Zakupów

Klient Pracuj.plO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Badanie potrzeb Klientów

  • Opracowywanie i przygotowywanie ofert

  • Przygotowanie analiz portfelowych i rekomendacji dla sieci sprzedaży

  • Analiza rynku, trendów i zachowań konsumenckich, monitoring konkurencji

  • Identyfikacja luk i szans dla sieci sprzedaży

  • Tworzenie i realizacja planów rozwoju grup asortymentowych

  • Kreowanie, prowadzenie i monitorowanie projektów zakupowych

  • Analiza rynku w poszukiwaniu najlepszych ofert dla klientów

  • Nawiązywanie kontaktów z dostawcami, pozyskiwanie ofert z rynku i ich weryfikacja

  • Negocjowanie warunków współpracy oraz warunków umów handlowych z dostawcami

  • Monitorowanie dostaw oraz jakości współpracy z dostawcami

  • Sporządzanie niezbędnych raportów i zestawień dotyczących obszaru zakupów

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Znajomość branży, trendów konsumenckich i otoczenia konkurencyjnego

  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz analityczne

  • Zaangażowanie w rolę, podejmowanie inicjatywy, szukanie nowych możliwości

  • Samodyscyplina i bardzo dobra organizacja pracy

  • Dbałość o skuteczność, dokładność i terminowość

  • Wytrwałość w dążeniu do realizacji celu

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Wynagrodzenie uzależnione od poziomu posiadanych kompetencji

  • Wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy

  • Prywatną opiekę medyczną, dofinansowaną Kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • Możliwość kreowania własnego miejsca pracy (nowotworzone stanowisko)

  • Możliwość rozwoju oraz awansu w ramach projektu

  • Pracę w firmie z ponad 20-letnim doświadczeniem dywersyfikującej działalność

  • Uczestnictwo w projektach rozwojowych i szkoleniowych realizowanych przez firmę