Ta oferta pracy jest nieaktualna od 171 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Zakupów

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 2017-05-05

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

SIMA Consulting to Twój zaufany doradca do spraw human resources. Nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży HR, którzy specjalizują się w rekrutacji kandydatów na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla. Do grona naszych doradców należą także eksperci zajmujący się zagadnieniami z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych czy naliczania wynagrodzeń. Wszystko to pozwala nam kompleksowo realizować zlecane nam przez Klientów zadania związane z rekrutacją, doradztwem personalnym i innymi obszarami HR, a co najważniejsze – proponować innowacyjnie i dopasowane do ich potrzeb rozwiązania.

W związku z dynamicznym rozwojem dla naszego klienta – lidera w branży technicznej, poszukujemy:

Kierownika Działu Zakupów
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: KDZG2017

Zakres obowiązków:

  • Podejmowanie działań ukierunkowanych na poprawę jakości wyrobów i procesów produkcyjnych, poprawę organizacji i metod pracy
  • Monitorowanie i analiza poziomu zapasów surowców i wyrobów gotowych, zapewnienie ciągłości produkcji
  • Monitorowanie przebiegu procesu produkcyjnego i reagowanie w przypadku nieprawidłowości
  • Zakupy materiałów i składników (branża meblowa, wnętrzarska) na rynku krajowym oraz importowanych
  • Tworzenie standardów i procedur związanych z zakupami
  • Rozpoznanie rynku dostawców produktów i usług oraz nawiązywanie kontaktów z dostawcami
  • Ustalanie potrzeb zakupowych, składanie zamówień, negocjowanie warunków ich realizacji, zawieranie umów na dostawy
  • Monitorowanie procesu zakupów oraz optymalizacja kosztów
  • Koordynacja dostaw materiałów i zespołów w zakresie przyjęcia kompletacji dostaw w magazynach oraz rozliczeń ilościowych, finansowych i jakościowych
  • Prowadzenie zadań związanych z gospodarką magazynową
  • Stała analiza stanu zapasów materiałowych
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem specjalistów ds. zakupów

Wymagania:

  • Minimum 5 letnie doświadczenie  w pracy na podobnym stanowisku związanym z planowaniem produkcji, zakupami oraz logistyką w firmie produkcyjnej (produkcja nie seryjna),
  • Wykształcenie wyższe  (preferowane logistyczne, ekonomiczne, nakierowane na zarządzanie procesami produkcyjnymi)
  • Znajomość zagadnień i procedur związanych z organizacją i planowaniem produkcji, zagadnień związanych z eksploatacją urządzeń i linii technologicznych
  • Znajomość metod i technik produkcji, a także cyklu produkcyjnego, zaopatrzeniowego oraz metod statystycznych
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (zwłaszcza Excel),
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Analityczne myślenie i zdolność szybkiego podejmowania decyzji
  • Zdolności negocjacyjne
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, kreatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość systemów ERP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

Zainteresowanych zapraszamy do przesłania aplikacji (CV oraz list motywacyjny) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na poniższy za pomocą przycisku Aplikuj.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się