Oferta pracy

Kierownik Działu Zakupów Strategicznych

ZPUE S.A.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja polityki zakupowej firmy;

  • Optymalne zarządzanie podległymi kategoriami zakupowymi;

  • Tworzenie planów zakupowych;

  • Analiza rynku dostawców i rozwój relacji biznesowych z dostawcami;

  • Kwalifikacja, audyty u dostawców, klasyfikacja oraz ocena okresowa dostawców;

  • Negocjowanie warunków handlowych oraz redagowanie umów handlowych;

  • Sporządzanie raportów i analiz;

  • Zarządzanie podległym zespołem.

Nasze wymagania

  • Minimum trzyletnie doświadczenie na tożsamym stanowisku;

  • Pasjonat nowych rozwiązań w energetyce, w szczególności magazynów energii oraz OZE;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację - warunek konieczny (znajomość drugiego języka będzie mile widziana);

  • Umiejętności analityczne;

  • Umiejętność podejmowania decyzji;

  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikacji;

  • Doświadczenie w zarządzaniu i rozwoju podległego zespołu;

  • Gotowość do relokacji - miejsce pracy Włoszczowa.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji rynku;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz doskonalenia zawodowego;

  • Ciekawe, pełne wyzwań zadania w dynamicznym zespole;

  • ­Niezbędne narzędzia pracy.

ZPUE S.A.

ZPUE S.A. od 31 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 2500 osób. Jesteśmy liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość na rynku.

Przewiń do profilu firmy