Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Zakupów

AL CAPONE SP. Z O.O.

  • Tarnów

    Tarnów, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz odpowiedzialny za rozwój i zarządzanie przydzielonymi kategoriami produktów,

  • Do Twoich zadań będą należały negocjacje z partnerami biznesowymi,

  • Obejmiesz nadzór nad rozwojem nowych produktów/grup asortymentowych,

  • W Twojej gestii będzie leżało kształtowanie polityki cenowej,

  • Zadbasz o wdrażanie i monitoring akcji promocyjnych,

  • Będziesz odpowiadał za analizę wskaźników celem maksymalizacji sprzedaży oraz rentowności,

  • Zajmiesz się koordynacją procesu rozliczeń z dostawcami,

  • Zatroszczysz się o tworzenie strategii podległego asortymentu,

  • Ścisła współpraca z działami wewnątrz firmy oraz klientami zewnętrznymi będzie Twoją codziennością.

Nasze wymagania

  • Jesteś osobą zmotywowaną do pracy i zaangażowaną,

  • Cechuje Cię dokładność i systematyczność,

  • Jesteś urodzonym negocjatorem,

  • Lubisz pracę pod presją czasu,

  • Potrafisz samodzielnie ustalać priorytety, jesteś pełen inicjatywy i samodzielności,

  • Umiejętności analityczne masz we krwi,

  • Doskonale odnajdujesz się w pracy z Pakietem MS Office (Excel),

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne to Twoja wizytówka,

  • Dobrze jeśli jesteś posiadaczem wykształcenia kierunkowego: ekonomicznego, logistycznego lub analitycznego/finansowego,

  • Twoim atutem będzie doświadczenie w zakupach/sprzedaży/handlu w branży FMCG.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku,

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,

  • Atrakcyjny system premiowy oparty o realizację celów,

  • Przyjazną, nieformalną atmosferę pracy sprzyjającą wszechstronnemu rozwojowi,

  • Realny wpływ na prowadzone działania,

  • Wsparcie fantastycznego zespołu w codziennych działaniach,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie,

  • Nagrody i upominki okolicznościowe,

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania codziennych obowiązków (komputer, telefon).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • szkolenia

  • narzędzia niezbędne do pracy

Nasze mocne strony!

Nie bez powodu mówimy o sobie: „Rodzina Al.Capone”. Zależy nam na tym, aby każdy z pracowników czuł się częścią zespołu i miał realny wpływ na kształtowanie Firmy jako miejsca pracy. To właśnie dzięki opiniom naszych pracowników możemy zmieniać się na lepsze!

Zobacz, z czego szczególnie jesteśmy dumni:

• Aż 96% zatrudnionych utożsamia się z marką Al.Capone

• Prawie 95% naszych pracowników potwierdza, że ma możliwość rozwoju w sieci Al.Capone

• 93% zatrudnionych w firmie lubi swoją pracę

• 91% osób docenia wyjątkową atmosferę panującą w miejscu pracy

• Aż 91% naszych pracowników poleciłoby pracę swoim znajomym!

Cieszymy się, że to nasi pracownicy są naszą najlepszą wizytówką!

Ktokolwiek widział, idealnego kandydata….

proszony jest o pilne wysłanie swojego CV wraz ze zdjęciem jako odpowiedź do tego ogłoszenia.

Klauzule do procesu rekrutacji.

Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w rekrutacji.

• Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, przez Al. Capone Sp. z o.o. z siedzibą ul. Chemiczna 142, 33-101 Tarnów zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).

Jestem świadoma/-y, że wyrażona przeze mnie zgoda może być w każdym momencie wycofana.

Al.Capone powstało z pasji specjalistów od alkoholu, którzy chcą dostarczać ludziom najciekawsze smaki z całego świata. Od przeszło dekady umacniamy naszą pozycję biznesową wśród innych firm z branży alkoholowej. Skutecznie kreujemy rynek i prowadzimy systematyczną ekspansję, coraz bardziej zbliżając się do naszego celu, czyli bycia wiodącą siecią specjalistycznych sklepów z alkoholem. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie są potrzebni specjaliści od alkoholu!

Przewiń do profilu firmy