Oferta pracy

Kierownik Działu Zakupów

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, dużej firmy międzynarodowej, poszukujemy kandydata na stanowisko Kierownik Działu Zakupów

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie strategią zakupową oraz identyfikację i realizację poprawy procesów zakupowych,

  • Redukcja wydatków, konsolidację dostawców, zapewnienie funkcjonalności i ciągłości dostaw.

  • Monitoring ryku, analizę warunków finansowych dostawców i przeprowadzanie oceny ryzyka

  • Przygotowywanie oceny i przedstawianie rekomendacji przeprowadzonych procesów przetargowych bądź ofertowych,

  • Wsparcie merytoryczne i organizacyjne dla innych działów w zakresie dokonywanych zakupów

  • Zarządzanie pracą kilkuosobowego zespołu

Wymagania pracodawcy

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w międzynarodowej korporacji

  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego, umożliwiająca swobodną biznesową komunikację

  • Doświadczenie w kierowaniu pracą zespołu, w tym zespołu rozproszonego geograficznie

Mile widziane

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zarządzaniu magazynami i optymalizacją zapasów

Pracodawca oferuje

  • Możliwość pracy zdalnej/ hybrydowej

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Ciekawą i dynamiczną pracę u lidera w branży

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy