Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Zakupów

HERBAPOL WROCŁAW S.A.O firmie

  • Księcia Witolda 56, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

HERBAPOL WROCŁAW S.A.

Księcia Witolda 56

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • opracowanie i realizowanie strategii zakupowej przedsiębiorstwa zgodnie z Prawem Farmaceutycznym,

  • kompleksowe zarządzanie procesami zakupowymi, logistycznymi, optymalizacja procesów i kosztów zakupowych, zarządzanie ryzykiem dostaw, implementacja wymagań jakościowych,

  • koordynacja i kontrola pracy pracowników działu zakupów,

  • tworzenie i weryfikowanie planu zakupów i zaopatrzenia przedsiębiorstwa,

  • analiza i pozyskiwanie nowych dostawców (do bieżącej produkcji i do nowych projektów), prowadzenie negocjacji związanych z zakupem towarów, utrzymywanie kontaktów handlowych z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi,

  • udział w tworzeniu i weryfikacji listy kwalifikowanych dostawców,

  • przygotowywanie analiz, zestawień i raportów dotyczących obszaru zakupów,

  • współpraca z działami z obszarów zapewnienia jakości, legislacji, produkcji, kontroli kosztów w celu zapewnienia sprawnej i optymalnej realizacji procesów zakupowych,

  • udział w rozwiązywaniu problemów i zagadnień związanych z łańcuchem dostaw.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, logistyka, zarządzanie, chemia lub kierunki techniczne),

  • kilkuletnie doświadczenie w obszarze zakupów w firmie produkcyjnej, w tym doświadczenie w kontaktach z dostawcami krajowymi i zagranicznymi oraz negocjowaniu kontraktów handlowych, preferowana znajomość specyfiki branży farmaceutycznej,

  • doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym lub jako lider projektu,

  • wiedza z zakresu strategicznego zarządzania zakupami i logistyką,

  • znajomość procesu zakupowego, zagadnień dotyczących dystrybucji i logistyki, prawa celno-podatkowego w zakresie zakupów,

  • wysoka motywacja wewnętrzna i odpowiedzialność za powierzony obszar, zdolności organizacyjne, umiejętność koordynowania wielu tematów w jednym czasie, działania pod presją,

  • umiejętność zarządzania zmianą,

  • umiejętność analitycznego myślenia i podejmowania trafnych decyzji biznesowych,

  • zdolności negocjacyjne i komunikacyjne, nastawienie na współpracę oraz wysoka kultura osobista,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel) oraz programu SAP,

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum poziom B2 według skali CEFR),

  • mile widziane doświadczenie w zakresie kierowania projektami.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej,

  • bogaty pakiet benefitów,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Wrocławskie Zakłady Zielarskie „Herbapol” S.A. specjalizujemy się w wytwarzaniu produktów leczniczych na bazie surowców zielarskich. Jesteśmy największym producentem leków ziołowych w Polsce. Od ponad 60 lat wprowadzamy na rynek nowoczesne preparaty ziołowe, w których łączymy osiągnięcia medycyny naturalnej oraz najnowocześniejsze technologie stosowane w produkcji leków.

Przewiń do profilu firmy