Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Zamówień

PROFFICO sp. z o.o.

5 0007 500 brutto / mies.
  • Góra Kalwaria

    Góra Kalwaria, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • składanie zamówień u dostwców i podwykonawców,

  • negocjacje cen i umów,

  • koordynacja zamówień w procesie produkcji.

Nasze wymagania

  • ogólone zrozumienie zagadnień technicznych,

  • chęć do pracy i nauki,

  • logika myślowa,

  • jezyk angielski w pismie - min. poziom średni B1.

To oferujemy

  • szkolenia z zakresu uzdatniania i dezynfekcji wody,

  • pracę w młodym i zgodnym zespole w atmosferze wzajemnego zrozumienia (od 2 lat nikt z naszej firmy się nie zwolnił),

  • dostęp do nowych technologii, maszyn i urządzeń,

  • rozwój personalny,

  • brak nudy.

O nas

Proffico Sp. z o.o. to młoda polska firma. Zajmujemy sie uzdatnianiem i dezynfekcją wody. Budujemy i modernizujemy stacje uzdatniania wody dla duzych miejscowosci. Projektujemy i wytwarzamy swoje autorskie urządzenia z zakresu gospodarki wodno - ściekowej (mobilne chloratory, generatory dwutlenku chloru, kontenerowe stacje uzdatniania wody, paczkowarki wody, mieszacze statyczne i dynamiczne, elektrolizery). Jako stosunkowa młoda polska firma w swoim dorobku mamy 3 wzory uzytkowe i jeden patent. To świadcvzy o tym, że ciagły rozwój firmy przez innowacyjnośc jest dla nas kluczowym elementem funkcjonowania.

Jesli myślisz o swojej przyszłości w perspektywie wielu lat, pomyśl o branży w której funkcjonujesz i doskonalisz swoje kwalifikacje. Pomyśl także na ile Twoja branża ma szanse dalszego funkcjonowania w przyszłości...

Jesli dojdziesz do przekonania że woda jest tym kierunkiem, który może Tobie i Twojej rodzinie dać długofalową pewność funkcjonowania - złoż CV. Obecna Twoja profesja i wykształcenie nie jest dla nas problemem!