Oferta pracy

Kierownik działu zaopatrzenia

Klient Pracuj.plO firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Firma produkcyjna działająca na rynku międzynarodowym od ponad 35 lat,
poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

KIEROWNIK DZIAŁU ZAOPATRZENIA

Miejsce pracy: okolice Białegostoku

Opis stanowiska:

  • Realizacja zaopatrzenia w niezbędne materiały, narzędzia, części i usługi
  • Zarządzanie umowami z dostawcami, negocjacje warunków współpracy, ocena dostawców
  • Współpraca z innymi działami i zespołami celem optymalizacji procesów zaopatrzenia, dostaw, gospodarki magazynowej i produkcji
  • Zarządzanie zespołem i organizacja jego pracy
  • Nadzór nad ustalaniem planu rzeczowo-finansowego w zakresie podległego obszaru oraz kontrola jego wykonania
  • Opracowywanie analiz zapotrzebowania materiałowego i narzędziowego
  • Optymalizacja kosztów logistycznych dostaw
  • Monitorowanie sytuacji rynkowej, śledzenie trendów na rynku surowcowym
  • Zarządzanie magazynami materiałów i półproduktów
  • Nadzór nad utrzymaniem optymalnych stanów magazynowych
  • Poszukiwanie optymalnych kosztowo źródeł zaopatrzenia

Wymagania/oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację z dostawcami
  • Znajomość aplikacji Microsoft Office (w szczególności Excel)
  • Wiedza z zakresu zakupów i logistyki;
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • praca w oparciu o umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dofinansowanie z ZFŚS (m. in. karty przedpłacone, paczki, imprezy integracyjne, wycieczki)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy