Oferta pracy

Kierownik działu zaopatrzenia i logistyki

Termika Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Narwicka 8

Letnica

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Wpływ na kształtowanie strategii funkcjonowania obszarów zaopatrzenia i logistyki,

  • Zarządzanie działem zaopatrzenia i logistyki

  • Koordynowanie spraw kluczowych dla realizacji procesów zaopatrzeniowych i logistycznych,

  • Opracowywanie strategii zakupowych i optymalne ich wykorzystanie przy pełnej dostępności oraz minimalizacji/optymalizacji stanów magazynowych,

  • Opracowywanie polityki dotyczącej dostaw, magazynowania i zaopatrzenia na potrzeby procesów produkcyjnych i handlowych,

  • Bieżącą współpraca z dostawcami i egzekwowanie warunków zamówień,

  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów /podtrzymanie kontaktów z obecnymi ,

  • Negocjacja warunków zawieranych umów,

  • Analiza kosztów materiałowych i transportowych,

  • Koordynowanie i organizowanie procesu logistyki dostaw,

  • Kierowanie pracą Zespołu Zaopatrzenia poprzez nadzorowanie i koordynowanie spraw związanych z analizą zapotrzebowania na materiały/ usługi oraz nad składaniem zamówień na materiały i usługi,

  • Podejmowanie działań oraz wdrażanie metod i narzędzi usprawniających procesy w obszarze logistyki i zakupów.

  • Nadzór nad szkoleniami i rozwojem pracowników,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe, preferowane: ekonomia, logistyka, zarządzanie.

  • Minimum 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku kierowniczym w środowisku produkcyjnym

  • Rozumienie procesów logistycznych,

  • Umiejętność stawiania sobie ambitnych ale realnych celów oraz umiejętność zarządzania zespołem,

  • Zdolności komunikacyjne oraz wysoka kultura osobista,

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel oraz ERP.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1 w mowie i piśmie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Termika Sp. Z o.o.

Istniejemy na rynku od ponad 25 lat. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania izolacyjne dla przemysłu. Prowadzimy projekty w Polsce oraz na rynkach zagranicznych w Europie i na innych kontynentach. Świadczymy usługi w energetyce i petrochemii. Mamy znaczący wkład w izolacje w przemyśle morskim oraz offshore. Jesteśmy największą firmą w Polsce w temacie izolacji spienionym poliuretanem w przemyśle. Wraz z branżą chłodniczą, rynek morski stanowi główny aspekt działalności firmy w zakresie izolacji spienionymi poliuretanami.

Przewiń do profilu firmy