Oferta pracy

Kierownik Działu Zaopatrzenia

Goldman Recruitment

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby która obejmie stanowisko: Kierownika ds. zaopatrzenia

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie pracą Zespołu Zaopatrzenia poprzez nadzorowanie i koordynowanie spraw związanych z:

  • analizą zapotrzebowań na materiały i usługi,

  • składaniem zamówień na materiały i usługi,

  • bieżącą współpracą z dostawcami i egzekwowaniem warunków zamówień,

  • zarządzaniem zapasami,

  • obsługą logistyki zaopatrzenia,

  • zarządzaniem informacjami dotyczącymi zakupów i zapasów,

  • weryfikacją poprawności dokumentów związanych z dostawami, akceptacją merytoryczną faktur zewnętrznych,

  • prowadzenie oceny dostawców, udział w audytach i procesie kwalifikacji dostawców,

  • analiza kosztów materiałowych i transportowych,

  • podejmowanie działań oraz wdrażanie metod i narzędzi usprawniających procesy w obszarze logistyki i zakupów.

Wymagania pracodawcy

  • min 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku kierowniczym w środowisku produkcyjnym,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na codzienną komunikację w międzynarodowym środowisku.

  • wykształcenie wyższe, preferowane z obszaru logistyki lub ekonomii,

  • znajomość nowoczesnych metod i narzędzi z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw,

  • wiedza z zakresu zarządzania personelem, umiejętność kierowania zespołem, umiejętność motywowania i rozwoju podległego personelu,

  • MS Office, dobra obsługa Excel oraz SAP R/3 –MM-PUR- mile widziane,

  • rozumienie procesów logistycznych,

  • doświadczenie w pracy z zagranicznym dostawcą (również z Indii czy Chin).

Pracodawca oferuje

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów dodatkowych (m.in program MyBenefit, opieka w LuxMed, ubezpieczenie na życie),

  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy.

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

Przewiń do profilu firmy