Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Zapewnienia Jakości

APC PRESMET Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Oświecimska 122H

Opole

Twój zakres obowiązków

  • praca zgodnie z powierzonym zakresem obowiązków

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • bardzo dobra znajomość czytania dokumentacji technicznej

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • satysfakcjonującą pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • przyjazną atmosferę pracy

  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia oraz posiadanych kompetencji

  • szanse i perspektywy rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem tel. 77 40 20 027 lub za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

Pomimo krótkiego okresu działalności jako samodzielna firma, załoga APC PRESMET posiada wieloletnie doświadczenie w wykonawstwie dennic, zbiorników oraz wszelkiego rodzaju aparatury ciśnieniowej wyniesione z wcześniejszego okresu swojej działalności.

Doświadczenie oraz nieustannie doskonalone wysokie kwalifikacje pracowników są gwarancją wysokiej jakości produktów firmy jak i terminowości zleceń. Kadra APC PRESMET jest w stanie zapewnić kompleksową obsługę zarówno w zakresie wykonawstwa jak i montażu produkowanych elementów.

Przewiń do profilu firmy