Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Zapewnienia Jakości

EC Engineering Sp. z o.o.O firmie

  • Podłęże (pow. wielicki)

    Podłęże (pow. wielicki), małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie 4-osobowym zespołem techników/kontrolerów jakości

  • Nadzór nad pracą Serwisu – ścisła współpraca z Kierownikiem Serwisu

  • Współpraca z Działem Zakupów w zakresie jakości komponentów od dostawców

  • Przeprowadzanie analiz przyczynowo-skutkowych dotyczących problemów występujących na produkcji

  • Współpraca z Klientami oraz analiza zgłoszeń reklamacyjnych

  • Stałe doskonalenie procesów związanych z kontrolą jakości i procesów wytwarzania

  • Tworzenie dokumentacji jakościowej, m.in. Control Plan, schematy przepływu w procesie produkcyjnym (Flowchart - Process Flow Charts)

  • Projektowanie planu testów produktów prototypowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Znajomość norm i standardów jakości w procesach produkcyjnych

  • Znajomość norm ISO będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w pracy jako inżynier jakości lub inżynier procesu (2-3 lata)

  • Dobra znajomość MS Office

  • Znajomość programów takich jak ProEngineer i Catia będzie dodatkowym atutem

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Dokładność, umiejętność organizacji pracy własnej i osób podległych

  • Proaktywność i umiejętność twórczego myślenia

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia

  • Możliwość uzyskania premii

  • Kartę sportową, ubezpieczenie medyczne, dodatki za dojeżdżanie do pracy na rowerze

  • Możliwość rozwoju zawodowego przy ambitnych projektach

  • Realny wpływ na strategie jakościową firmy

  • Kontakt z renomowanymi klientami z kraju i zagranicy

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa