Oferta pracy

Kierownik Działu Zapewnienia Jakości

Gerda Hydomat Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Firma z ponad 50 letnim doświadczeniem w tłocznictwie. Jesteśmy producentem części tłoczonych oraz narzędzi do obróbki plastycznej między innymi dla branży motoryzacyjnej, gospodarstwa domowego, budownictwa i przemysłu, zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym, zawsze z zachowaniem najwyższych standardów.

Główne zadania:

  • Nadzór nad poprawnością przebiegu procesów jakościowych,
  • Zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za nadzorowanie procesów jakościowych,
  • Podejmowanie działań zapobiegawczych i korygujących,
  • Koordynowanie działań związanych z rozwiązywaniem problemów jakościowych,
  • Współpraca z działem produkcji w celu zapewnienia poprawności realizacji procesów,
  • Sporządzanie raportów oraz dokumentacji jakościowej,
  • Dążenie do realizacji założonych celów jakościowych,
  • Bezpośrednia współpraca z Zarządem i kadrą dyrektorską,
  • Możliwość kreowania polityki jakościowej Spółki a także współtworzenia strategii przedsiębiorstwa.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 5 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
  • Wysoki poziom kompetencji przywódczych (zarządzanie zespołem, delegowanie zadań)
  • Wiedza z zakresu systemów IATF; ISO 9001, FMEA,APQP,PPAP, SPC,MSA,
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana  znajomość VDA 6.3

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Benefity pozapłacowe i bogaty pakiet socjalny
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów
  • Uczestnictwo w licznych szkoleniach
  • Realny wpływ na funkcjonowanie i rozwój działu

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy