Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Zapewnienia Jakości

Anwis Sp. z o.o.

  • Smocza 16/18, Włocławek
    Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Smocza 16/18

Włocławek

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za skuteczne funkcjonowanie systemu(ów) zarządzania jakością

  • Wbudowanie mechanizmów zapewnienia jakości wyrobów w poszczególne etapy: procesu produkcyjnego, pakowania wyrobów, transportu

  • Zdefiniowanie i wdrożenie wewnątrz firmy standardów dot. akceptowalnej jakości surowców wprowadzanych do procesu produkcji

  • Nadzór na procesem reklamacji i napraw

  • Monitoring zmian w regulacjach dotyczących standardów surowcowych jak i produktowych

  • Zarządzanie skutecznym funkcjonowaniem systemów zarządzania jakością (w tym przygotowanie do audytów, wdrażanie zaleceń po audytowych oraz podejmowanie działań korygujących w firmie)

  • Mierzenie skuteczności działania podległego działu jak i systemów jakości w firmie oraz podejmowanie działań zmierzających do poprawy jakości

  • Zarządzanie budżetem podległego działu

  • Organizacja pracy podległego zespołu

  • Budowanie, motywowanie i rozwój podległego zespołu

  • Bieżąca współpraca ze wszystkimi Działami w organizacji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem Działu Zapewnienia Jakości - minimum 5 lat

  • Doświadczenie w pracy z zaawansowanymi metodykami w zarządzaniu produkcją i jakością (TQM, Lean, 6 Sigma) mile widziane

  • Umiejętność wypracowania standardów i rozwiązań wraz z innymi managerami odpowiedzialnymi za obszary: produkcji, zakupów, gospodarki magazynowej, transportu, itd.

  • Znajomość regulacji i norm międzynarodowych dot. wyrobów i surowców stosowanych w branży

  • Umiejętność poruszania się w międzynarodowym środowisku

  • Umiejętność identyfikacji potrzeb kompetencyjnych podległego zespołu

  • Obsługa i standaryzacja pracy w systemach typu ERP

  • Obsługa pakietu office (Excel, Word, PPT)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 w mowie i piśmie

  • Preferowane wykształcenie wyższe

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Umowę o pracę na pełny etat, od poniedziałku do piątku

  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię regulaminową

  • Dodatkowe świadczenia z ZFŚS

  • Ubezpieczenie na życie

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Dofinansowanie karty Multisport

  • Pracownicze Plany Kapitałowe

  • Zniżki na firmowe produkty

  • Szkolenia i wsparcie w trakcie pracy

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Inicjatywy dobroczynne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne