Kierownik Działu Zarządzania Projektami i Zaopatrzenia

PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA Sp. z o.o.O firmie

PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA Sp. z o.o.

Celna 5

Nowy Tomyśl

Poznaj nas

Pozycję lidera osiągamy dzięki innowacyjnemu i nowoczesnemu działaniu, poszanowaniu środowiska naturalnego oraz realizacji zasady, iż najważniejszym dobrem firmy są ludzie.
Dbając o bezpieczne warunki pracy, firma daje swoim pracownikom szansę na rozwój i zdobycie doświadczenia w międzynarodowym środowisku.
KIEROWNIK DZIAŁU ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI I ZAOPATRZENIA
w dziale Budowy Maszyn

Zadania

  • Zarządzanie projektami związanymi z budową nowej maszyny bądź oprzyrządowania

  • Zarządzanie podległym zespołem

  • Doskonalenie procesów realizacji projektów w dziale Budowy Maszyn

  • Planowanie i nadzorowanie budżetu podległego obszaru

  • Kooperacja z firmami zewnętrznymi, dostawcami maszyn i komponentów

  • Budowanie relacji z klientami

  • Międzynarodowa współpraca z innymi spółkami grupy PxC

Oczekiwania

  • Min. 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów technicznych

  • Min. 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Praktyczna wiedza z obszaru zarządzania projektem

  • Wiedza z zakresu bezpieczeństwa maszyn i urządzeń

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, mile widziana także znajomość języka niemieckiego

  • Znajomość narzędzi MS Office oraz systemu SAP

  • Umiejętności komunikacyjne, interpersonalne, a także organizacji czasu pracy własnego i podległych osób

Co oferujemy?

  • Pracę pełną wyzwań w innowacyjnym zakładzie produkcyjnym
  • Stabilną pracę w międzynarodowej organizacji
  • Dodatek za dojazd do pracy powyżej odległości 30 km
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. wczasy pod gruszą, karta multisport, bony na święta, kolonie i zimowiska dla dzieci, dodatkowe dni wolne dla mam i inne.)
  • Udział w innowacyjnych projektach
  • Dostęp do know-how grupy Phoenix Contact

„Rozwiń skrzydła z Phoenix Contact Wielkopolska”

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą „aplikuj”.
Prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska w tytule wiadomości.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy