Oferta pracy

Kierownik Działu Zarządzania Projektami Inwestycyjnymi

Port Lotniczy im. Fryderyka ChopinaO firmie

Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina

Żwirki i Wigury

Warszawa

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Działu Zarządzania Projektami InwestycyjnymiNumer ref.: Nr Ref. 76/20

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Kierowanie działem poprzez powierzanie zadań oraz ich kontrolę i koordynację;
  • Nadzór nad opracowywaniem planów inwestycji średniookresowych i rocznych oraz nad realizacją zadań inwestycyjnych;
  • Nadzór nad przygotowywaniem zadań remontowych;
  • Wsparcie merytoryczne przy prowadzeniu postępowań przetargowych i zamówień;
  • Nadzór nad realizacją umów inwestycyjnych i remontowych na każdym etapie;
  • Odpowiedzialność za zapewnienie zgodności prowadzonych procesów inwestycyjno-remontowych z warunkami pozwolenia na budowę, przepisami techniczno-budowlanymi, normami, dokumentacją projektową oraz przyjętymi ustaleniami;
  • Zapewnienie nadzoru nad przebiegiem prób i odbiorów technicznych instalacji, systemów i urządzeń technicznych, dokonywanie odbiorów częściowych i końcowych prac inwestycyjnych i remontowych;
  • Nadzór nad procesem uzyskiwania decyzji administracyjnych;
  • Planowanie i nadzorowanie realizacji budżetu;
  • Efektywna obsługa procesów, stała kontrola nad ich przebiegiem oraz wdrażanie inicjatyw optymalizacyjnych i usprawniających;
  • Współpraca z pozostałymi komórkami Przedsiębiorstwa w zakresie formułowania zadań i ich procedowania.

NASZE WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu: architektonicznym, budowalnym, sanitarnym, elektrycznym, lub mechanicznym (np. budowa maszyn);
  • 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowiskach związanych z zarządzaniem: projektami inwestycyjnym/działem zakupów w procesie zakupów na podstawie ustawy Prawo Zamówień Publicznych;
  • Minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Uprawnienia budowlane do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie;
  • Znajomość metodyki prowadzenia projektów;
  • Znajomość przepisów Prawa Budowlanego i przepisów administracyjnych związanych z budownictwem;
  • Umiejętność kosztorysowania;
  • Znajomość pakietu MS Office oraz MS Project;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym B1;
  • Umiejętność zarządzania zespołem;
  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy;
  • Decyzyjność i sprawność w działaniu.

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Dofinansowanie do aktywności sportowych i kulturalnych;
  • Dofinansowanie do wypoczynku Pracownika oraz jego dzieci;
  • Dofinansowanie do żłobków i przedszkoli dla dzieci Pracowników;
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach;
  • Zniżki w wybranych sklepach strefy handlowej Lotniska Chopina;
  • Parking dostępny w ramach atrakcyjnego abonamentu.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV oraz listu motywacyjnego do dnia 23.08.2020 r. klikając przycisk Aplikuj Teraz.

PPL zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy