Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Zarządzania Projektami

EBA Sp. z o.o.O firmie

EBA Sp. z o.o.

Księdza Jerzego Popiełuszki 86

Krosno

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii sprzedaży

  • Odpowiedzialność za ustalanie, realizację celów sprzedażowych i planów działań handlowych

  • Kształtowanie polityki cenowej działu

  • Zarządzanie relacjami biznesowymi z kluczowymi dostawcami i odbiorcami (w tym wspieranie bezpośrednich działań sprzedażowych)

  • Negocjowanie warunków handlowych współpracy i zawieranie umów, w tym kontrola realizacji kontraktów

  • Planowanie i kontrola wydatków działu

  • Planowanie i koordynowanie projektów z zakresu analiz rynkowych i optymalizacji oferty handlowej działu (rozwoju nowych grup produktowych, bazy klientów i ich rynków, dostawców

  • Analizowanie raportów sprzedaży i raportowanie wskaźników,

  • Zapewnienie prawidłowego przepływu informacji i efektywnej współpracy z innymi działami w celu utrzymania sprawnej i rzetelnej obsługi klientów,

  • Zarządzanie, nadzór, motywowanie i optymalizacja codziennej pracy podległego zespołu

  • Zapewnienie wysokich standardów jakościowych pracy działu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie min 5 lat na stanowisku kierowniczym w dziale PM lub pokrewnym

  • Znajomość zagadnień i procedur związanych z zarządzaniem

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

  • Umiejętności zarządzania ludźmi oraz planowania organizacji pracy

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • pracę w młodym zespole, w miłej atmosferze,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie