Logo Pracuj.pl

Kierownik Działu Zgód Wodnoprawnych

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody PolskieO firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie prac Wydziału Zgód Wodnoprawnych,
  • nadzór zadań związanych z udzieleniem pozwoleń wodnoprawnych oraz decyzji wynikających z ustawy Prawo wodne,
  • prowadzenie postępowań administracyjnych w sprawach o udzielenie zgód wodnoprawnych,
  • prowadzenie postępowań administracyjnych w zakresie legalizacji urządzeń wodnych.

Nasze wymagania

  • czekamy na kandydata który:
  • posiada wykształcenie wyższe administracyjne lub techniczne, preferowane na kierunkach: inżynieria środowiska, ochrona środowiska, gospodarka wodna, budownictwo w zakresie ogólnym,
  • ma co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe w tym co najmniej 2-letni staż pracy w jednostkach związanych z gospodarką wodną lub jednostkach publicznych związanych z architekturą i budownictwem oraz minimum roczne doświadczenie w zarzadzaniu zespołem,
  • zna przepisy ustaw: Kodeks postępowania administracyjnego, Prawo wodne, Prawo ochrony środowiska, Ustawa o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz oceny oddziaływania na środowisko, Prawo budowlane,
  • sprawnie posługuje się narzędziami pakietu MS Office,
  • potrafi stosować przepisy prawa.

Mile widziane

  • umiejętność pisania i redagowania pism urzędowych.

To oferujemy

  • umowę o pracę - stabilne zatrudnienie,
  • dofinansowanie do prywatnej opieki,
  • wczasy "pod gruszą" - bazy noclegowe w całym kraju,
  • atrakcyjne pakiety szkoleniowe,
  • dofinansowanie do karty sportowej,
  • zgrany zespół i miłą atmosferę,
  • pracę, która ma znaczenie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • dodatkowy urlop

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

Jesteśmy odpowiedzialni za gospodarkę wodną w Polsce. Naszą misją jest ochrona mieszkańców Polski przed powodzią i suszą, zrównoważone gospodarowanie wodami i zapewnienie dobrej jakości wody dla obecnych i przyszłych pokoleń.

Realizujemy wiele ważnych i potrzebnych zadań, m.in. obsługujemy urządzenia przeciwpowodziowe i regulacyjne, planujemy i nadzorujemy strategiczne inwestycje, prowadzimy postępowania dotyczące zgód wodnoprawnych, opracowujemy strategie i plany, edukujemy.

392 jednostki organizacyjne

6000 Pracowników

3526 Pracowników z ponad 5-letnim stażem pracy

Kierownik Działu Zgód Wodnoprawnych, Szczecin