Oferta pracy

Kierownik e-marketingu

GRUPA KANO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
GRUPA KAN – międzynarodowy wiodący partner w zakresie produkcji i sprzedaży unikalnego produktu - systemu KAN-therm, specjalizuje się we wdrażaniu nowoczesnych instalacji wodnych i grzewczych w budownictwie.

Posiada spółki zależne w Polsce, Ukrainie, Rosji, Białorusi, Niemczech oraz na Węgrzech. Produkty ze znakiem KAN-therm eksportowane są do 23 krajów, a sieć dystrybucji obejmuje swym zasięgiem Europę, znaczną część Azji, oraz Afryki.

Obecnie w związku z intensywnym rozwojem firmy na rynkach polskim i zagranicznych, Grupa KAN prowadzi rekrutację na stanowisko:

Kierownik e-marketinguNumer ref.: NM/e/1/2020

Wymagania:

  • wymagane wykształcenie wyższe, preferowane w zakresie IT/Programowania
  • min. 3 letnie doświadczenie w pracy związanej z e-commerce oraz marketingiem internetowym
  • doświadczenie w tworzeniu sprzedażowych serwisów www lub aplikacji mobilnych
  • doświadczenie w tworzeniu i koordynowaniu kampanii wspierających
  • znajomość języków PHP, MySQL, HTML, JavaScript
  • znajomość j. angielskiego – swobodna komunikacja
  • praca z produktem technicznym – dodatkowy atut

Zakres obowiązków:

  • wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze www, aplikacji i obszarów powiązanych
  • kreowanie standardów w zakresie grafik, banerów reklamowych i postów na FB i www
  • kompleksowe zarządzanie procesami e-marketingu wspierającymi sprzedaż
  • współtworzenie i realizację budżetu działań e-marketingowych
  • planowanie i koordynowanie pracy podległego zespołu
  • sporządzanie analiz i raportowanie w zakresie realizowanych projektów
  • raportowanie do Dyrektora Marketingu

Oferujemy Tobie:

  • satysfakcjonującą pracę dla polskiego Lidera HVAC
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • kursy językowe finansowane przez firmę
  • dofinansowanie do studiów podyplomowych
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • dużą samodzielność w działaniu
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • pakiet socjalny (m.in. katy Multi Sport, karta prywatnej opieki medycznej)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
W przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych rekrutacjach prosimy o zawarcie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji prowadzonych przez Grupę KAN.

Informujemy, że Administratorem Danych jest KAN sp. z o.o. z siedzibą w Kleosinie ul. Zdrojowa 51, 16-001 Kleosin.
Z Inspektorem Ochrony Danych skontaktować się można pod adresem [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy