Oferta pracy

Kierownik ekip montażowych

CARDOK INDUSTRIES Sp. z o.o.O firmie

6 500‐8 000 zł brutto / mies.
  • Uścikówiec (pow. obornicki), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Dynamicznie rozwijająca się Firma międzynarodowa

produkująca podnośniki samochodowe

poszukuje

Kierownika ekip montażowych (Europa + reszta świata)

(branża automotive)

ZADANIA:

  • Realizacja montaży bezpośrednio u klienta
  • Regularne wyjazdy na delegacje zagraniczne
  • Tworzenie dokumentacji powykonawczej / raport z montażu (zdjęcia oraz opis w języku angielskim)
  • Organizacja, koordynacja i nadzór pracy podległego zespołu montażystów
  • Koordynacja robót zgodnie z powierzoną dokumentacją techniczną, harmonogramem, obowiązującymi normami oraz sztuką budowlaną
  • Kontrola jakości wykonanych prac
  • Zapewnienie ciągłości wykonywanych prac oraz nadzór nad procedurami BHP
  • Współpraca z Kierownikiem projektu i Kierownikiem produkcji

WYMAGANA:

  • Wykształcenie techniczne (mechaniczno-elektryczne)
  • Znajomość środowiska budowlanego
  • Doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu ekipami montażowymi / serwisowymi
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Mile widziana znajomość języka francuskiego
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wiedza techniczna z zakresu montażu i rozruchu urządzeń do przenoszenia
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej: rysunki, plany montażowe, schematy elektryczne
  • Mile widziana znajomość hydrauliki siłowej
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Zdolności przywódcze, umiejętność strategicznego i analitycznego myślenia. Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
  • Praktyczna umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • Inicjatywa i bardzo dobra organizacja pracy
  • Sumienności, terminowości, rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane prawo jazdy kat. C lub na lawetę (przyczepkę)

WYBRANEMU KANDYDATOWI ZAOFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 6 500 zł netto – 8 000 zł netto
  • Praca w Firmie międzynarodowej
  • Niezbędne narzędzia pracy m.in.: laptop, telefon komórkowy
  • Szkolenia wdrażające w stanowisko pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy