Logo Pracuj.pl

Kierownik Elektromarketu

Media ExpertO firmie

  • Kielce, świętokrzyskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna

Media Expert

Warszawska 26

Kielce

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem (m.in. rekrutacja, wdrażanie i motywowanie pracowników, dbanie o ich rozwój, delegowanie i rozliczanie z zadań)
  • budowanie zespołu zdolnego realizować założenia biznesowe
  • utrzymywanie wysokiego poziomu jakości obsługi Klientów
  • kontrola przestrzegania standardów i procedur firmy
  • współpraca z innymi działami i dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • bardzo dobra znajomość procesów sprzedaży
  • silna orientacja na realizację celów biznesowych (KPI)
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • samodzielność i proaktywność w działaniu

To oferujemy

  • umowę o pracę bez okresu próbnego
  • atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników
  • szkolenia menadżerskie
  • możliwość awansu

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • premia świąteczna
  • pomoc/opieka fundacji Media Expert „Włącz się”
  • nagrody jubileuszowe

„Liderem jest ten, kto widzi więcej niż inni, patrzy dalej niż inni i kto dostrzega rzeczy, zanim zobaczą je inni” - LeRoy Eims

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Kierownik Elektromarketu, Warszawska 26, Kielce