Oferta pracy

Kierownik Elektromarketu

Media Expert

  • Rybnicka 125c, Radlin
    Radlin, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Rybnicka 125c

Radlin

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem (m.in. rekrutacja, wdrażanie i motywowanie pracowników, dbanie o ich rozwój, delegowanie i rozliczanie z zadań)

  • budowanie zespołu zdolnego realizować założenia biznesowe

  • utrzymywanie wysokiego poziomu jakości obsługi Klientów

  • kontrola przestrzegania standardów i procedur firmy

  • współpraca z innymi działami i dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • bardzo dobra znajomość procesów sprzedaży

  • silna orientacja na realizację celów biznesowych (KPI)

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • samodzielność i proaktywność w działaniu

To oferujemy

  • umowę o pracę bez okresu próbnego

  • atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników

  • szkolenia menadżerskie

  • możliwość awansu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • premia świąteczna

  • pomoc/opieka fundacji Media Expert „Włącz się”

  • nagrody jubileuszowe

Etapy rekrutacji
1

wysłanie aplikacji

2

rozpatrzenie aplikacji i zaproszenie na rozmowę

3

spotkanie z rekruterem

4

propozycja pracy w Media Expert

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Przewiń do profilu firmy

„Liderem jest ten, kto widzi więcej niż inni, patrzy dalej niż inni i kto dostrzega rzeczy, zanim zobaczą je inni” - LeRoy Eims