Oferta pracy

Kierownik Farmy Wiatrowej

Akuo Energy PolskaO firmie

  • Gniew, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Akuo Energy, Jesteśmy niezależną międzynarodową korporacją aktywną w dziedzinie energetyki odnawialnej. Prowadzimy działalność w 17 krajach i zatrudniamy ponad 500 osób. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do naszego zespołu kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Pomorskie / Gniew / Lębork

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad funkcjonowaniem farmy wiatrowej
  • Przygotowanie raportów z funkcjonowania farmy wiatrowej
  • Realizacja czynności administracyjnych związanych z obsługą farmy wiatrowej
  • Koordynacja prac na terenie obiektu
  • Analiza pracy obiektu, przygotowywanie dokumentacji i raportów

Wymagania:

  • Zdolności analityczne
  • Wykształcenie techniczne, preferowane elektryczne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość programów MS office
  • Komunikatywność
  • Doświadczenie w branży energetyki odnawialnej

Oferujemy:

  • Praca w międzynarodowym środowisku i przyjaznej atmosferze
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Prywatny system opieki medycznej;
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Rozpatrzone będą CV z klauzulą : ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy