Kierownik Ferm Drobiu

Sanpro SynergyO firmie

  • Dąbrowa Górnicza, Polska
    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Sanpro Synergy

Dąbrowa Górnicza

Sanpro Synergy to zespół ludzi zajmujących się outsourcingiem usług HR w obszarze przemysłu, logistyki i BPO proponując naszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

KIEROWNIK FERM DROBIU
Miejsce zatrudnienia: DĄBROWA GÓRNICZA (woj. śląskie)
Branża: drobiarska

Kandydatom chcielibyśmy zaproponować:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • premie uzależnione od wyników produkcji
  • samochód służbowy po okresie próbnym
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet medyczny

Zakres obowiązków będzie związany z:

  • prowadzeniem fermy produkcyjnej – brojler kurzy
  • organizacją pracy i kierowaniem podległym zespołem
  • nadzorem zootechniczny nad stadem
  • prowadzeniem pełnej dokumentacji fermowej oraz raportowanie do kadry zarządzającej
  • współpracą ze wszystkimi działami firmy
  • współpracą z zakładem drobiarskim w celu zaspokojenia potrzeb produkcyjnych przy uwzględnieniu założeń hodowlanych
  • planowaniem potrzeb hodowlanych w oparciu o potrzeby produkcyjne
  • dbałością o dobrostan zwierząt
  • zarządzaniem wyznaczonym budżetem
  • współpraca z instytucjami państwowymi nadzorującymi hodowlę - min weterynaria, WIOŚ, Urząd Marszałkowski

Miło nam będzie spotkać się z kandydatem, który:

  • posiada doświadczenie na podobnym stanowisku
  • posiada znajomość branży hodowlanej i doświadczenie w hodowli zwierząt na potrzeby produkcyjne
  • zna zagadnienia weterynaryjnych dotyczących chowu i hodowli brojlerów kurzych
  • posiada wykształcenie o profilu rolniczym, zootechnicznym, weterynaryjnym lub pokrewne
  • posiada umiejętności zarządzania zespołem
  • posiada umiejętność planowania i organizowania pracy
  • posiada czynne prawo jazdy kat.B
  • dodatkowym atutem będzie znajomość j. angielskiego

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sanpro Synergy Sp. z o.o. z siedzibą w Łódź (90-318), przy ul. Sienkiewicza 85/87 na potrzebę ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych, które Spółka będzie przeprowadzać w okresie najbliższych 5 lat. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili przeze mnie wycofana.”

Grupa Impel to:

  • lider outsourcingu w Polsce
  • spółka wiodąca notowana na GPW
  • prawie 30 lat na rynku
  • 45 tys. pracowników i współpracowników
  • najlepszy zakres usług dla biznesu
  • 16 oddziałów w Polsce

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy