Kierownik Fermy

Goodvalley Sp. z o.o.O firmie

  • Chojnice, Człuchów, Miastko, Koczała (pow. człuchowski)

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Właściwi pracownicy są w centrum Goodvalley. Ciężko szukamy odpowiednich ludzi do pracy i inwestujemy w tych, których wybieramy. Bez względu na to, jaką pozycję zajmujesz w Goodvalley, wszyscy ponosimy wspólną odpowiedzialność: zapewnienie doskonałości w naszym cyklu produkcyjnym od pola do stołu. Pracując w Goodvalley jesteś częścią międzynarodowej grupy, rozwijającej się w sposób odpowiedzialny i której dumą jest troska o pracowników poprzez motywację, szkolenia i zaufanie.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik fermy
Miejsce pracy: pomorskie / Koczała

Główne zadania:

  • Kierowanie i nadzór nad prawidłowym przebiegiem prac na fermie trzody chlewnej
  • Organizowanie i koordynowanie pracy zespołu ( ok 45 osób)
  • Odpowiedzialność za realizację zadań na fermie: terminowość i jakość
  • Rejestracja i bieżące raportowanie prowadzonych działań
  • Bieżąca kontrola jakości produkcji na fermie
  • Nadzór nad dobrostanem zwierząt i przestrzeganiem procedur.

Wymagania:

  • Umiejętność współpracy z ludźmi
  • Dyspozycyjność -praca głównie na jedną zmianę ( czasami druga zmiana i nocki)
  • Podstawowe wiadomości na temat zagadnień prawa pracy
  • Umiejętności organizacyjne i samodzielne podejmowanie decyzji
  • Praca na podobnym stanowisku minimum 3 lata
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na fermie mającej minimum 2000 loch
  • Mile widziana znajomość programu Cloudfarm, Excel
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udział w szkoleniach
  • Naukę języka angielskiego
  • Mieszkanie służbowe na fermie
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • Prywatną opiekę medyczną i bogaty pakiet socjalny,
  • Konkurencyjny system wynagradzania dostosowany do kwalifikacji  i doświadczenia kandydata.

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Goodvalley Agro S.A. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: Administratorem moich danych osobowych jest Goodvalley Agro S.A. z siedzibą w Przechlewie.

Jednocześnie informujemy, że:

  • udzielenie zgody jest dobrowolne,
  • w każdym momencie przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody,
  • dane osobowe przechowywane są przez czas niezbędny dla realizacji procesu rekrutacyjnego, a w przypadku udzielenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach – do czasu wycofania zgody,
  • przysługuje Pani/Panu żądanie dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich zmiany, usunięcia lub przenoszenia, a także prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy