Kierownik Fermy

  • podlaskie
  • Kierownik
  • 6000–10000 zł brutto / mies.
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 22.08.2019
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 21.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Obecnie dla naszego Klienta – jednego z największych producentów drobiu i wędlin z polskim kapitałem, którego historia sięga 1978 roku,  lidera w eksporcie gęsi i pretendenta do największego w Polsce hodowcy kaczek, z zachowaniem wysokich standardów technologicznych, ekologicznych i zdrowotnych, wyróżnionej certyfikatem IFS, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

     Miejsce pracy w jednej z trzech lokalizacji: Mikstat, Pawłów (woj. wielkopolskie), Wisznia Mała.

    Szukamy kandydatów z całej Polski.

    W przypadku relokacji - zapewniamy mieszkanie.

    Opis stanowiska:

    • Prowadzenie fermy produkcyjnej – kaczki i gęsi.
    • Organizacja pracy i kierowanie  20- osobowym zespołem pracowników.
    • Nadzór zootechniczny nad stadem.
    • Prowadzenie pełnej dokumentacji fermowej i raportowanie do kadry zarządzającej.
    • Współpraca ze wszystkim działami firmy oraz instytucjami prowadzącymi nadzór w zakresie hodowli.
    • Planowanie potrzeb hodowlanych w oparciu o potrzeby produkcyjne.
    • Dbałość o dobrostan zwierząt.
    • Optymalizacja kosztów zakupów na potrzeby prowadzenia fermy.

    Czego oczekujemy od kandydata:

    • Znajomości branży hodowlanej i doświadczenie w hodowli zwierząt na potrzeby produkcyjne.
    • Wykształcenia min. średniego: rolnicze, zootechniczne, weterynaryjne lub pokrewne.
    • Umiejętności zarządzania zespołem.
    • Dobrej organizacji pracy i dyspozycyjności.
    • Czynnego prawa jazdy kat. B
    • Znajomości pakietu MS Office, w tym Excel.

    Co oferujemy:

    • Wysoce konkurencyjne wynagrodzenie na rynku pracy, w  zależności od doświadczenia oraz umiejętności od 6 000 do 10 000 brutto
    • Dodatkowe świadczenia w przypadku relokacji – zapewniamy urządzone mieszkanie ok. 100 m2.
    • Samochód służbowy.
    • Pracę w firmie rodzinnej z tradycjami, będącej liderem w swojej branży.
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie o przyjaznej dla pracownika kulturze organizacyjnej.
    • Możliwość rozwoju kompetencji (m. in. poprzez szkolenia) oraz awansu.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV
    za pomocą przycisku "APLIKUJ"

    Informacji w sprawie rekrutacji udziela:
    Magdalena Mróz
    tel: 604 411 788

    Administratorem danych jest ILLUSTRO Doradztwo S.C. z siedzibą w Opole 45-131, Cygana 4.

    Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

    Więcej informacji dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się pod linkiem Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

    Zadzwoń Aplikuj teraz