Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Filii

  • Kłodzko, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 2019-01-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Eurocash Serwis (Grupa Eurocash) lider sprzedaży produktów impulsowych oraz wyrobów tytoniowych, poszukuje kandydatów na poniższe stanowisko:

    MIEJSCE PRACY:  Kłodzko

    Kluczowe Zadania:

    • Zarządzanie filią pod względem administracyjnym, sprzedażowym i magazynowym
    • Kierowanie zespołem Przedstawicieli Handlowych, Pracowników Magazynu, Pracowników Biurowych
    • Realizacja strategii sprzedażowej oraz odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe
    • Zarządzanie stanem magazynowym (kontrola zapasów, magazynu dostaw, ewidencji wywożonych towarów, terminów przydatności itp.)
    • Sporządzanie bieżących raportów
    • Analiza konkurencji i bieżącej sytuacji rynkowej

    Idealny kandydat powinien:

    • posiadać doświadczenie w pracy na
      podobnym stanowisku – preferowana branża FMGC
    • posiadać min. 3 letnie doświadczenie w sprzedaży
    • posiadać wykształcenie min. średnie
    • posiadać doświadczenie w zarządzaniu zespołem
    • znać zasady gospodarki magazynowej
    • cechować się konsekwencją w działaniu, zaangażowaniem, rzetelnością

    Na tym stanowisku zapewniamy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • możliwość rozwoju oraz awansu zawodowego
    • niezbędne narzędzia pracy
    • rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych dla pracownika i jego rodziny
    opis

    PROSIMY O DOPISANIE KLAUZULI: "WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH DLA POTRZEB NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI PROCESU REKRUTACJI (ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA. 28.08.1997 ROKU O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH; TEKST JEDNOLITY: DZ.U.Z 2014R., POZ.1182 ZE ZM.)"