Oferta pracy

Kierownik filii

JMP Flowers Grupa Producentów Sp. z o.o.O firmie

  • Lubelska 65, Radom
    Radom, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

JMP Flowers Grupa Producentów Sp. z o.o.

Lubelska 65

Radom

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie sprzedażą, planowanie, przygotowywanie i przyjmowanie zamówień

  • Ustalanie celów sprzedażowych dla sprzedawców w filii i handlowców w terenie

  • Rozliczanie sprzedaży lokalizacji

  • Współpraca z Klientami w ramach projektów i programów partnerskich, na zlecenie przełożonego oraz pozyskiwanie nowych klientów

  • Zarządzanie podległym zespołem, wsparcie, motywowanie, angażowanie i monitorowanie pracy sprzedawców oraz vansellerów

  • Inicjowanie rozwiązań służących rozwojowi sprzedaży, zwiększeniu satysfakcji Klientów oraz rentowności filii

  • Inicjowanie rozwiązań marketingowych, aktywne uczestnictwo w akcjach promocyjnych, zgłaszanie propozycji optymalizacji procesów i nowych rozwiązań dla funkcjonowania lokalizacji oraz monitoring działań konkurencji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym

  • Doświadczenie w pracy w sprzedaży i obsłudze Klienta

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Otwartość w kontaktach z Klientami, bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

  • Doświadczenie w nawiązywaniu, budowaniu i utrzymywaniu relacji z Klientami

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Znajomość branży (mile widziana)

  • Znajomość obsługi komputera

  • Prawo jazdy kat. "B"

  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników sprzedażowych

  • Możliwość rozwoju i uczenia się od najlepszych w swojej branży

  • Pracę u największego polskiego producenta kwiatów

  • Ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę medyczną