Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Finansów / Dyrektor Finansowy

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 18.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Toruń 32425/001

    Osoba będzie bezpośrednio współpracować z Zarządem, będzie w pełni odpowiedzialna za finanse całej spółki i skupi się na tematyce pozyskiwania finansowania nowych inwestycji spółki

    Idealny kandydat to osoba lubiąca wyzwania, która posiada minimum 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

    Informacje o kliencie

    Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającego spółki z sektora budowlanego, aktualnie poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Kierownik Finansów / Dyrektor Finansowy do siedziby w Toruniu.

    Opis stanowiska

    * Nadzór merytoryczny nad księgowością, kontrola, weryfikacja, zarządzanie,
    * Odpowiedzialność za system raportowania zarządczego,
    * Wsparcie Zarządu w decyzjach strategicznych związanych z inwestycjami i dalszym rozwoju spółki,
    * Pozyskiwanie finansowania bankowego,
    * Pełna odpowiedzialność za prowadzenie finansów spółki, w tym planowanie i kontrola przepływów pieniężnych,
    * Kontrola procesów księgowych i finansowych w spółce,
    * Przygotowanie budżetów, prognoz oraz ich weryfikacja i analiza odchyleń i rekomendacja działań,
    * Odpowiedzialność za analizy inwestycyjne, przygotowanie scenariuszy, rekomendacje działań,
    * Analiza efektywności strategicznych projektów operacyjnych,
    * Pełna odpowiedzialność za pozyskiwanie i prowadzenie procesu finansowania inwestycji, w tym negocjacje z bankami,
    * Praca nad usprawnieniami procesów i procedur w dziale finansowym,
    * Współpraca w zakresie innych projektów wewnętrznych,
    * Współpraca z innymi instytucjami zewnętrznymi w tym: Urząd Skarbowy, Audytorzy etc.,

    Profil kandydata

    * Wykształcenie wyższe kierunkowe: finanse, rachunkowość, ekonomia bądź pokrewne,
    * Doświadczenie na podobnym stanowisku Kierownika Finansów / Dyrektora Finansowego w spółce budowlanej, usługowej, projektowej lub pokrewnej,
    * Znajomość branży budowlanej czy też nieruchomości będzie dodatkowym atutem,
    * Bardzo dobra wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu Prawa Podatkowego i UoR,
    * Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, rozwój i dbanie o motywację zespołu,
    * Minimum dobra znajomość języka angielskiego,
    * Otwartość na wyzwania, chęć rozwoju, proaktywne podejście,
    * Otwartość w zakresie podróży służbowych.

    Oferujemy

    W pełni samodzielne stanowiska, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, wsparcie w podejmowanych decyzji, elastyczne formę współpracy i pakiet benefitów.

    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców