Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik finansów, rachunkowości i HR

  • Kraków, małopolskie
  • Kierownik
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukujemy kandydatów z szerokim zakresem działalności.

    Miejsce pracy: Kraków

    Wymagania:
    • wykształcenie wyższe w zakresie finanse czy księgowość
    • 4-5 lat doświadczenia w pracy w zakresie księgowości ogólnej i czy kontrollingu
    • doświadczenie w międzynarodowej rachunkowości lub treasury departamentu jest zaletą
    • znajomość polskich zasad rachunkowości oraz zasad i procedur dotyczących podatków
    • doświadczenia z przygotowywaniem miesięcznych i rocznych bilansów, rachunków zysków i strat oraz cash flow
    • doświadczenie z IFRS (MSSF)
    • doświadczenie z organizacją zasobów ludzkich w organizacji
    • doświadczenie s prowadzeniem działu płac
    • doświadczenie s PFRON czy innymi podobnymi raportami procesów
    • dobre umiejętności analityczne
    • zaawansowana znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)
    • znajomość systemu księgowego Axapta
    • zaawansowana znajomość języka angielskiego
    • czasowa elastyczność, kreatywność, gotowość do podróży (na początku)

    Obowiązki:
    • księgowość, roczne sprawozdania finansowe
    • sporządzanie deklaracji CIT i VAT oraz kalkulacji, komunikacja o organami finansowymi/podatkowymi
    • przygotowanie raportów dla banków krajowych i GUS
    • nadzór zgodności księgowości s polskim prawem i polityką firmy, w razie potrzeby wykonanie zmian
    • kontrolling wydatków i kosztów, przygotowanie budżetu i analiza różnic wahań, kontrola projektów
    • zarządzanie procesami płatności, cash flow
    • opracowanie i przygotowywanie raportów i analiz
    • nadzór dla księgowych

    Oferujemy:
    • miejsce pracy: Kraków, Sosnowiec
    • interesująca praca w stałej i dynamicznej firmie
    • możliwość rozwoju kariery
    • profesjonalne treningi i szkolenia
    • CV proszę przesyłać w języku ANGIELSKIM!

    Kontakt:

    OKIN Facility
    Todor Ralev
    Siemensova City West, budova B1 2717 / 4
    155 00  Praha
    Česká republika