Oferta pracy

Kierownik Finansowy

Grupa ProgresO firmie

Rekrutacja zdalna

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Dla naszego klienta z branży produkcyjnej z województwa łódzkiego
poszukujemy kandydatów na stanowisko:

(branża produkcyjna)Numer ref.: Numer Referencyjny: KF/LDZ/08/2020

Zakres obowiązków:

  • Budowa, rozwój i zarządzanie działem finansów (kontroling i księgowość),
  • Odpowiedzialność za politykę finansową,
  • Tworzenie krótko i długoterminowych strategii finansowych,
  • Przygotowywanie raportów i analiz dla zarządu,
  • Współpraca z audytorami,
  • Opracowanie struktury finansowania inwestycji,
  • Nadzór nad przygotowaniem budżetu,
  • Odpowiedzialność za analizę i kontrolę kosztów oraz ich optymalizację,
  • Nadzór nad procedurami finansowymi pod względem ich zgodności z prawem i regulacjami podatkowymi,
  • Wspomaganie zarządu w procesie podejmowania decyzji dotyczących spraw finansowych,
  • Ocena ryzyka finansowego i handlowego,
  • Ocena rentowności obszarów działania spółki, implementacja zmian w obszarze finansów,
  • Kontrola biznesowa finansowa i wewnętrzny controlling,
  • Sporządzanie analiz biznesowych, planowanie, prognozowanie,
  • Identyfikowanie możliwości rozwoju przedsiębiorstwa,
  • Utrzymywanie kontaktów z instytucjami finansowymi.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku managerskim w dziale finansowo-księgowym (mile widziane w obszarze kontrolingu operacyjnego),
  • Doświadczenie w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • Wykształcenie wyższe – kierunki finansowe,
  • Wiedza z obszaru finansów – kontroling i księgowość,
  • Znajomość przepisów podatkowych i polskiej ustawy o rachunkowości,
  • Wiedza z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi,
  • Min. bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
  • Praktyczna znajomość systemów finansowych,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza MS Excel (mile widziane VBA).
  • Silne umiejętności przywódcze oraz komunikacyjne,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz logicznego myślenia,
  • Umiejętność długofalowego planowania oraz przewidywania konsekwencji podjętych decyzji,
  • Elastyczność, dokładność, odpowiedzialność.

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej, będącej w fazie ekspansji,
  • Realny wpływ na funkcjonowanie oraz rozwój przedsiębiorstwa,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, dopasowane do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,
  • Benefity pozapłacowe oraz niezbędne narzędzia pracy.

Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Grupa Progres Sp. z o.o z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail:kontakt(małpa)grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką). Spółka powołała Inspektora Ochrony Danych – dane kontaktowe: adres korespondencyjny: al. Grunwaldzka 411, 80 – 309 Gdańsk, e-mail: iod(malpka)grupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art.6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy