Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Fundacji Dobroczynności

Gremi Personal Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Gremi Personal zapewnia kompleksową obsługę przedsiębiorstw na terenie całej Polski w zakresie uzupełniania braków kadrowych. Zespół naszych ekspertów specjalizuje się w rekrutacji i zatrudnianiu obcokrajowców, głównie z Europy Wschodniej. Gremi Personal jest grupą spółek posiadających biura w 12 głównych miastach Polski, działających według ustalonych jednolitych standardów jakości.

Jesteśmy zgranym zespołem ambitnych i zmotywowanych ludzi, którzy zjednoczyli się pod jedną nazwą – Gremi Personal, mając jeden cel: dążyć do świadczenia usługi na najwyższym poziomie w branży. Nasz zespół jest multikulturowy, składa się z Polaków, Ukraińców, Białorusinów, Litwinów i Rosjan.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy:

Główne zadania:

  • Planowanie strategiczne działalności fundacji, kontrola działalności operacyjnej
  • Operatywne zarządzanie finansami, procesem wewnętrznym i współpracownikami
  • Budowanie relacji partnerskich i pozyskiwanie dodatkowych zasobów dla docelowej działalności fundacji
  • Budowanie relacji z instytucjami państwowymi
  • Współpraca z lekarzami, pozyskiwanie specjalistów różnym dziedzin medycyny
  • Stała współpraca z beneficjentami fundacji
  • Współpraca z organizacjami pozarządowymi
  • Współtworzenie spójnej komunikacji skierowanej na pozyskiwanie mecenatu

Oczekiwania wobec kandydata :

  • Orientacja na cel
  • Emocjonalna dojrzałość, elastyczność i dyplomatyczność
  • Doświadczenie pracy w organizacjach pozarządowych
  • Inicjatywa i przedsiębiorczość
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: psychologia, socjologia i inne kierunki pokrewne)
  • Znajomość j. rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
  • Aktualne prawo jazdy kat. B i bieżąca praktyka w prowadzeniu pojazdu

Mamy dla Ciebie:

  • umowę o pracę na pełen etat,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych umiejętności,
  • pakiet benefitów pracowniczych,
  • partnerską i otwartą atmosferę w międzynarodowym zespole,
  • przestrzeń do samorealizacji,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • dogodną lokalizację,
  • dobrą kawę i towarzystwo.

Ogłoszenie archiwalne