Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik gastronomii

Hossa.biz Sp. z o.o.

Juliusza Słowackiego 3

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie i prowadzenie zmian w obiekcie

  • Czynna obsługa gości obiektu

  • Dbałość o najwyższy poziom świadczonych usług, szkolenie zespołu

  • Dbałość o utrzymanie kosztów na założonym poziomie

  • Współpraca w zakresie działań promocyjnych i sprzedażowych

  • Przygotowywanie i rozliczanie grafików pracy

  • Negocjowanie warunków realizacji imprez okolicznościowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu gastronomii

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność kierowania zespołem

  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i reagowania na zmiany

  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

  • Wysoka kultura osobista

  • Otwartość na pracę w systemie zmianowym

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Znajomości systemu HACCP oraz prowadzenie niezbędnej dokumentacji w wymaganych obszarach kontroli, przestrzeganie zasad BHP

To oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w profesjonalnym, ukierunkowanym na sukces zespole i nowoczesnym obiekcie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Stary Maneż to nowoczesny, wielofunkcyjny obiekt, będący jedną z najważniejszych części zrewitalizowanej przestrzeni, która obecnie wraz z całym Garnizonem Kultury, stanowi nowe, tętniące życiem centrum kulturalne Wrzeszcza. To nie tylko wyjątkowa przestrzeń muzyczna, kulturowa czy gastronomiczna, ale również alternatywa dla tradycyjnych sal konferencyjnych czy bankietowych w której odbywa się szereg spotkań od tych kameralnych, przez rodzinne, aż po oficjalne gale biznesowe.

Atmosferze spotkań sprzyja funkcjonujący w budynku browar rzemieślniczy, który z sukcesem odtwarza gdańskie tradycje browarnicze, jak również autorska gastronomia.

Przewiń do profilu firmy

Zapraszamy do składania CV poprzez przycisk APLIKUJ, znajdujący się na dole ogłoszenia.

Zapewniamy kandydatom całkowitą dyskrecję.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Operatorem obiektu jest należąca do Grupy Kapitałowej Hossa , spółka Hossa.biz będąca zarządcą i administratorem nieruchomości biurowych, hotelowych i usługowych z uwzględnieniem prowadzenia kompleksowej obsługi, wynajmu oraz sprzedaży nieruchomości komercyjnych.