Oferta pracy

Kierownik Gastronomii

Holiday Park & ResortO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie gastronomią w jednym z 3 resortów, na którą składa się: restauracja, bistro i kawiarnia

  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi oraz jakości serwowanych dań w lokalach Holiday Park & Resort

  • Kontrola poprawności przygotowywania i podawania posiłków zgodnie ze standardami jakościowymi

  • Kontrola funkcjonowania poszczególnych lokali oraz zespołów, rekrutacja personelu

  • Prawidłowe zarządzanie kosztami

  • Dokonywanie analiz i zestawień związanych z funkcjonowaniem lokali na potrzeby Zarządu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość rynku produktów żywnościowych

  • Umiejętność zarządzania kosztami w gastronomii

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej oraz zespołu

  • Umiejętność motywowania pracowników, delegowania i egzekwowania zadań

  • Zorientowanie na wysoką jakość świadczonych usług

  • Kreatywność, zdolności organizacyjne i proaktywna postawa.

To oferujemy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Holiday Park & Resort

Holiday Park & Resort to unikatowa na polskim wybrzeżu sieć obiektów rekreacyjno-wypoczynkowych położonych kilka kroków od morza, w których komfort i relaks łączą się w jedność. Jesteśmy prężnie rozwijającą się spółką z kapitałem polskim, która w ciągu zaledwie czterech lat działalności stała się liderem w swojej branży. Prowadzimy obecnie 6 resortów i jesteśmy w trakcie budowy aparthotelu, w którym do dyspozycji oddamy 220 luksusowo wyposażonych apartamentów. Każdego wakacyjnego dnia w naszych resortach odpoczywa ponad 8 tysięcy Gości. Na terenie resortów znajdują się 4 restauracje, które w formie bufetowej wydają ok 5 tys posiłków każdego dnia.

Przewiń do profilu firmy