Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik gastronomii

Kyriad Stargard

  • Spichrzowa 2, Stargard
    Stargard, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Spichrzowa 2

Stargard

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie operacji w punktach sprzedaży żywności i napojów

  • Utrzymywanie doskonałego poziomu obsługi klienta wewnętrznego i zewnętrznego

  • Zapewnienie obsługi klienta i zarządzanie skargami

  • Komunikacja i delegowanie zadań do zespołu

  • Zapewnienie zgodności z normami marki

  • Zarządzanie zapytaniami gości w sposób terminowy i skuteczny

Nasze wymagania

  • Reprezentowanie potrzeb zespołu

  • Wspieranie kierownictwa Food and Beverage w osiąganiu celów finansowych

  • Pomoc kierownictwu Food and Beverage w szkoleniu i rozwoju członków zespołu

  • Pomoc w corocznych i śródrocznych ocenach członków zespołu, za które jesteś odpowiedzialny

  • Przestrzegać zasad bezpieczeństwa hotelowego, przepisów przeciwpożarowych oraz wszystkich przepisów dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa.

  • Dbać o środowisko naturalne

  • Pomagać innym działom w razie potrzeby i utrzymywać dobre relacje

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w dużej organizacji,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Możliwość awansu i rozwoju w dużej strukturze

O nas

Nowoczesny, biznesowy hotel Kyriad Stargard zlokalizowany w zabytkowym centrum miasta. Doskonałe położenie zapewnia osobom podróżującym w celach turystycznych i służbowych łatwy dostęp do miejscowych instytucji i okolicznych atrakcji oraz aktywny wypoczynek.