Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik gastronomii

HSP MANAGEMENT sp. z o.o. O firmie

  • Szczawnica

    Szczawnica, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • organizacja pracy w hotelu i restauracji hotelowej oraz punktach gastronomicznych

  • maksymalizacja przychodów we wszystkich punktach gastronomicznych

  • kontrola zamówień

  • kontakty z kontrahentami, dostawcami i podwykonawcami

  • proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań

  • kontrola kosztów

  • raportowanie

  • zapewnienie najwyższej jakości obsługi gości

  • dbanie o pozytywny wizerunek restauracji i hotelu

Nasze wymagania

  • dwuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym

  • znajomość branży HoReCa

  • umiejętność zarządzania zespołem

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • umiejętność zarządzania czasem pracy- tworzenie grafików

  • gotowość do wyjazdów służbowych

  • dyspozycyjność

To oferujemy

  • stabilną pracę w oparciu o wybrany model zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt managerski),

  • motywacyjny pakiet premiowy uzależniony od wyników,

  • rozwój zawodowy poprzez szkolenia i coaching zawodowy

HSP MANAGEMENT sp. z o.o.

HSP Management Sp. z o.o. jest firmą zarządzającą między innymi nowym Hotelem Szczawnica Park Resort & Spa ****, do którego poszukuje kandydata na stanowisko Zastępcy Dyrektora Hotelu.

Położony w malowniczych Pieninach Hotel Szczawnica Resort & Spa ****, to kompleks 110 pokoi i apartamentów, zaprojektowanych tak, aby łączyć nowoczesny design, komfort i wyjątkowy charakter regionu.

Ideą hotelu jest odpoczynek w bliskości natury, tworzenie atmosfery slow life, poprzez doświadczanie smaków, zabiegi relaksacyjne, a także rekreację.

www.szczawnica-park.pl

Przewiń do profilu firmy