Oferta pracy

Kierownik Gospodarki Materiałowej i Logistyki

Adient Foam Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Wygoda 6, Żory
    Żory, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Adient Foam Poland Sp. z o.o.

Wygoda 6

Żory

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie i rozwijanie koncepcji logistycznych w celu optymalizacji działań w każdym ogniwie łańcucha logistycznego (zamówienia materiałów, logistyka wewnątrzzakładowa, magazynowanie, transport, dostawy do klienta)

  • Kontrola i odpowiedzialność za wskaźniki logistyczne, wyznaczanie celów, analiza i optymalizacja procesów w celu uzyskania właściwych wyników, raportowanie do Centrali

  • Odpowiedzialność za logistyczne kontakty z klientami i dostawcami

  • Optymalizacja struktur magazynów i przepływów materiałowych w zakładzie

  • Odpowiedzialność za dostawy komponentów i wysyłki do klientów

  • Odpowiedzialność za gospodarkę magazynową

  • Dbałość i dążenie do utrzymania wysokiego poziomu zgodności danych w systemach ERP/MRP i inicjowanie działań usprawniających w tym zakresie

  • Budowanie efektywnego i zaangażowanego zespołu oraz koordynowanie pracy działu

  • Inicjowanie oraz wdrażanie projektów i rozwiązań lean manufacturing w obszarach logistycznych

  • Współuczestnictwo we wdrażaniu standardów dotyczących logistyki i gospodarki materiałami dla nowych projektów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – logistyka, transport lub pokrewne

  • Min. 5 letnie doświadczenie zawodowe w dziale logistyki na stanowisku kierowniczym

  • Doświadczenie w zarządzaniu procesami logistycznymi oraz łańcuchem dostaw

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Praktyczna znajomość procedur i standardów magazynowych

  • Doświadczenie w pracy z przynajmniej jednym z systemów ERP/MRP

  • Zaawansowana znajomość programu MS Excel, znajomość MS Access będzie dodatkowym atutem

  • Dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację w codziennej pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

Jesteśmy jednym z największych dostawców siedzeń samochodowych na świecie, wspierając wszystkich największych producentów w wytwarzaniu różnorodnych typów pojazdów poprzez wysoką jakość, zaawansowane technologie i doskonałe wyniki. Spółka zatrudnia 75 000 pracowników w 230 zakładach produkcyjnych i montażowych zlokalizowanych w 33 krajach. Ponadto firma Adient zajmuje dobrą pozycję na rozwijającym się rynku chińskim, gdzie uczestniczy w 17 przedsięwzięciach typu joint-venture w branży siedzeń, które posiadają 60 zakładów produkcyjnych w 32 miastach.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy