Kierownik gospodarstwa rolnego

LSJ HR GROUP

  • Białogard

    Białogard, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Pasjonuje Cię rolnictwo? Znasz się na zarządzaniu zespołem i potrafisz delegować zadania? Chcesz pracować w innowacyjnym gospodarstwie? Przeczytaj i sprawdź, jaką ciekawą ofertę przygotowaliśmy dla Ciebie!

Dla naszego klienta, jednej z najnowocześniejszych firm rolniczych w naszym województwie, poszukujemy pracownika na stanowisko Kierownik gospodarstwa rolnego.

Twój zakres obowiązków

  • efektywne zarządzanie gospodarstwem

  • zarządzanie podległym zespołem (ok.15 osób)

  • codzienne rozdzielanie obowiązków i zadań

  • kontrola prac i wsparcie w wykonywaniu obowiązków

  • praca z dokumentacją firmową

  • nadzór i opieka nad magazynem i warsztatem

  • nadzór nad maszynami rolniczymi: przeglądy, naprawa, konserwacja

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe rolnicze

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • biegła obsługa komputera

  • dobra znajomość MS Office

  • prawo jazdy kat. B

Nasza firma istnieje na rynku już niemal 20 lat. W tym czasie staliśmy się jedną z najprężniej działających Agencji Pracy Tymczasowych w Zachodniopomorskiem. Tylko w ciągu ubiegłego roku zatrudniliśmy kilka tysięcy pracowników tymczasowych. Jeśli więc chcesz się stać częścią naszej firmy, która cieszy się bardzo dobrą opinią na rynku, której wartościami jest skuteczność, przejrzystość w działaniach, a także najwyższa jakość świadczonych usług. Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy