Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Grupy Montażowej

THORSPAN A. Kaźmierczak, D. Przewoźny s.c.O firmie

  • Stęszew, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

THORSPAN to młoda, a zarazem bardzo prężnie rozwijająca się polska firma. Bez kompleksów ścieramy się z
konkurencją w całej Europie, a naszym polem walki jest branża konstrukcyjna.
Produkujemy hale namiotowe, przemysłowe oraz poszycia plandekowe.
Zapraszamy do współpracy ambitnych profesjonalistów, którzy chcą z nami rozwijać swoje horyzonty i osiągać
wyznaczone cele!

Opis stanowiska:

  • zarządzanie i praca z grupą montującą hale w Polsce i Europie (praca w delegacji)
  • opieka nad samochodem firmowym
  • obsługa podnośników teleskopowych na placu budowy
  • kontakt z kierownikiem projektu i projektantami

Czego oczekujemy?

  • prawa jazdy kategorii B oraz doświadczenia w prowadzeniu pojazdów
  • uprawnień do obsługi wózków widłowych, podnośników teleskopowych
  • systematyczności i odpowiedzialności

Mile widziane:

  • znajomość języka obcego;
  • doświadczenie w branży;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
  • Możliwość rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne