Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Grupy Porządkowej

DAN CAKE POLONIA O firmie

DAN CAKE POLONIA

Transportowców 15

Chrzanów

KIEROWNIK GRUPY PORZĄDKOWEJ

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie grupą pracowników, monitorowanie jakości powierzonych prac
  • kontrola budżetu i optymalizacja kosztów
  • układanie grafików i ścisła współpraca z działem jakości, produkcji oraz innymi działami
  • współpraca z firmami chemicznymi w celu dostarczenia optymalnej technologii mycia
  • opracowywanie raportów dotyczących realizowanych prac

Oczekiwania:

  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku odpowiedzialnym za koordynowanie nadzoru mycia i dezynfekcji w zakładach produkcyjnych
  • znajomości przepisów BHP oraz doświadczenia w zakresie współpracy z zakładami posiadającymi certyfikat IFS i BRC
  • umiejętności obsługi komputera (środowisko Windows, MS Office)
    i innych urządzeń biurowych
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • dobrej organizacji pracy własnej, wysokich umiejętności interpersonalnych i komunikatywności
  • samodzielności i optymistycznego nastawienia

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się organizacji
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności, w zakresie zarządzania
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następujące poniższe zgody.

Proces rekrutacji pracowników – zgoda
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dan Cake Polonia Sp. z o.o. podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów udziału w procesie rekrutacyjnym.

Przyszły proces rekrutacji pracowników – zgoda
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dan Cake Polonia Sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Dan Cake Polonia Sp. z o.o.

Ogłoszenie archiwalne