Oferta pracy

Kierownik Grupy Serwisowej

BOCCARD KATES Sp. z o.o

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie grupą serwisową i prowadzonymi pracami serwisowych zgodnie z harmonogramem i planem realizacji zlecenia

  • Nadzór nad pracami hydraulicznymi, smarowniczymi, ślusarskimi

  • Dbałość o powierzony sprzęt, narzędzia i materiały podstawowe oraz zużywalne

  • Nadzór nad prawidłową i bezpieczną eksploatacją maszyn, urządzeń technicznych

  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej

  • Podejmowanie inicjatyw w zakresie optymalizacji procesów

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość budowy maszyn i urządzeń przemysłowych

  • Wykształcenie min. techniczne

  • Znajomość pakietu Office; w szczególności MS Excel

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Łatwość nawiązywania kontaktów

  • Dokładność, rzetelność

  • Umiejętność wykorzystania swojej wiedzy do rozwiązywania problemów

  • Doświadczenie jako mechanik przemysłowy, serwisant urządzań hydraulicznych

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie

  • Możliwość uczestniczenia w tworzeniu działu i rozwoju wraz z nim

  • Wsparcie doświadczonego pracownika na etapie szkolenia wstępnego

  • Szkolenia i rozwój pracowników

  • Rozbudowany pakiet socjalny

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

BOCCARD KATES SP. z o. o. - to połączenie długoletniej tradycji i doświadczenia na rynku polskim dwóch spółek: BOCCARD POLSKA Sp. z o. o. i KATES POLSKA Sp. z o. o. oraz międzynarodowej wiedzy eksperckiej grupy BOCCARD z siedzibą we Francji. Oferujemy naszym Klientom kompleksowe rozwiązania procesowe: od projektu, przez prefabrykację aż po montaż, uruchomienie oraz utrzymanie ruchu. W firmie Boccard Kates Sp. z o.o. jesteśmy przekonani, że bogactwem firmy są Pracownicy.

Czy chcesz pracować w miejscu, w którym możesz realizować swoje cele, a Twoje zaangażowanie jest doceniane? Jeśli tak, dobrze trafiłeś.

Przewiń do profilu firmy