Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik grupy sprzedażowej - Fotowoltaika

ONEPOWER

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Rekrutacja, szkolenie i wdrażanie nowych przedstawicieli handlowych,

  • Regularne Coachingi,

  • Zarządzanie sprzedażą i grupą handlową,

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

  • Sprzedaż własna produktów firmy (w okrojonym wymiarze czasowym),

  • Budowanie biznesu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na stanowisku Managera / Kierownika Sprzedaży w branży PV - obligatoryjnie wymagane

  • Nastawienia na osiąganie celów i etycznego podejścia do działania,

  • Uczciwości i zaangażowania,

  • Umiejętności zarządzania ludźmi i ich sprzedażą,

  • Umiejętności mentorskich i motywacyjnych,

  • Samodzielności i inicjatywy w działaniu,

  • Prawa jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej finansowo firmie, dbającej o dobro klienta i pracownika (luźna atmosfera),

  • Pracę na sprzęcie (PV) renomowanych producentów sprzedawanych w atrakcyjnych cenach (poniżej średniej rynkowej),

  • System wdrożenia i szkoleń produktowych oraz handlowych prowadzonych przez specjalistów,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - prowizja nawet 80% od narzutu, oraz prowizja od sprzedaży grupy handlowej

  • Pracę pełną wyzwań oraz możliwość rozwoju zawodowego w jednym w najszybciej rozwijających się sektorów energetyki,

  • Stałe wsparcie biura (technik)

  • Leady sprzedażowe,

  • Brak absurdów korporacyjnych,

  • Narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon, CRM).

ONEPOWER

ONEPOWER - Jesteśmy młodą, rodzinną firmą stworzoną przez ludzi z ogromnym doświadczeniem zdobytym w Polsce i za granicą w branży Odnawialnych Źródeł Energii. Jesteśmy jedną z wielu firm w Polsce, która zajmuje się sprzedażą i montażem instalacji fotowoltaicznych, ale jedną z nielicznych która robi to z pasji i zamiłowania stawiając potrzeby Klienta na pierwszym miejscu. Dzięki dialogowi i doświadczeniu naszego personelu możemy dostarczyć i zainstalować najlepiej dopasowane systemy fotowoltaiczne.

Przewiń do profilu firmy

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.