Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Grupy Utrzymania Ruchu Mechanicznego

  • Rudniki (pow. częstochowski; gm. Rędziny), śląskie
  • Kierownik
  • 21.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kierownik Grupy
    Utrzymania Ruchu Mechanicznego

    Miejsce pracy: Cementownia Rudniki, gmina Rędziny, koło Częstochowy

    Główne zadania

    • Planowanie i nadzorowanie przeprowadzanych remontów,
    • Współudział w planowaniu budżetu remontowego i nadzór nad właściwym wykorzystaniem przydzielonych środków,
    • Dbałość o właściwe wykorzystywanie środków trwałych i zaplecza maszynowego,
    • Opracowywanie i nadzorowanie instrukcji oraz wykonywania działań korygujących i zapobiegawczych
    • Kierowanie podległym zespołem,

    Wymagania formalne

      • Wykształcenie wyższe techniczne,
      • Doświadczenie min 5 lat pracy w dziale utrzymania ruchu zakładu produkcyjnego,
      • Znajomość zagadnień specjalistycznych w tym: znajomość budowy i eksploatacji maszyn i urządzeń,
      • Bardzo dobra znajomość dokumentacji techniczno-ruchowej,
      • Umiejętność obsługi komputera, pakietu MS Office,
      • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
      • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem.

    Oczekiwania interpersonalne

    • Umiejętność kierowania i organizowania pracy zespołu,
    • Umiejętność rozwiązywania problemów i  podejmowania decyzji,
    • Samodzielność i umiejętność negocjacji,

    Co możesz zyskać pracując w CEMEX?

    • Zatrudnienie w formie umowy o pracę,
    • Konkurencyjne wynagrodzenie,
    • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych oraz benefitów (np. opieka medyczna, karta rekreacyjno-sportowa)
    • Pracę pełną wyzwań w dynamicznej organizacji,
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozwoju i zdobywania doświadczenia,
    • Szansę na zdobycie doświadczenia w międzynarodowym środowisku.

    Informujemy, że wszystkie nadesłane aplikacje zostaną poddane wnikliwej analizie, jednak odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

    Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych dla potrzeb związanych z realizacją obecnie prowadzonego procesu rekrutacji oraz procesów rekru­tacji prowadzonych w przyszłości przez administratora danych CEMEX Polska Sp. z o.o., ul. Łopuszańska 380,02-232 Warszawa (uSpófka"), zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926)° Zostatem(am) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz prawie ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla celów rekrutacji prowadzonej przez Spółkę"