Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik HR

Wutkowski Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • Śliwice (pow. tucholski)

    Śliwice (pow. tucholski), kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie wewnętrzną komunikacją HR,

  • Budowanie wizerunku pracodawcy na zewnątrz organizacji,

  • Współtworzenie struktur oraz budowanie kultury organizacyjnej firmy,

  • Kreowanie polityki personalnej firmy: rozwój i motywacja, planowanie ścieżki rozwoju pracownika,

  • Rekrutacja i selekcja: adaptacja, wartościowanie stanowisk, aktualizacja mapy kompetencji pracownika,

  • Przygotowywanie umów o pracę zgodnie z przepisami prawa,

  • Odpowiedzialność za procesy kadrowo-płacowe (teczki osobowe, wynagrodzenia, czas pracy, benefity),

  • Przygotowanie sprawozdań, raportów i analiz kadrowo-płacowych,

  • Monitorowanie lokalnego rynku pracy pod kątem możliwości uzupełniania zatrudnienia według aktualnych potrzeb,

  • Współpraca z agencjami pracy tymczasowej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • Praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy, rekrutacji oraz rozwoju kadr,

  • Samodzielność, umiejętność planowania, efektywna organizacja czasu pracy,

  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność,

  • Konsekwencja w działaniu, zdolności organizacyjne.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji,

  • Ciekawą pracę w młodym dynamicznym zespole,

  • Ambitne i odpowiedzialne zadania do realizacji,

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,

  • Możliwość rozwoju oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji i zawodowych.

Wutkowski Sp. z o.o. Sp.k.

Firma Wutkowski Sp. z o.o. sp. k. wiodący dystrybutor oraz przetwórca szkła płaskiego w Polsce.

Przewiń do profilu firmy

Opis stanowiska:

Kierownik HR to osoba, która odpowiada za całokształt procesów i czynności związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi w firmie. Kieruje podległym zespołem, projektuje, wytycza oraz nadzoruje bieżące procesy HR zachodzące w przedsiębiorstwie. W porozumieniu z kadrą zarządzającą odpowiada za spójność polityki kadrowo-płacowej. Planuje i nadzoruje procesy rekrutacji i szkoleń, buduje pozytywny wizerunek pracodawcy.