Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1140 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

kierownik hurtowni

  • Inowrocław, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Nasz Klient, firma z polskim kapitałem, przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji na rynku, jeden z największych dystrybutorów wyrobów mięsnych w regionie, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

    nr referencyjny: khd/05/15
    miejsce pracy: Bydgoszcz, Inowrocław
    region: kujawsko-pomorskie

    opis stanowiska:

    - samodzielne zarządzanie hurtownią
    - koordynacja oraz weryfikacja efektywności pracy podległego zespołu
    - odpowiedzialność za realizację celów sprzedaży w hurtowni (negocjacje z klientami,        podpisywanie umów)
    - zarządzanie łańcuchem dostaw (dbałość o terminową realizację dostaw i przyjmowanie towaru, przyjmowanie nowych zamówień od klientów)

    wymagamy:

    - min. 3 lat doświadczenia w pracy na zbliżonym stanowisku
    - doświadczenia w zarządzaniu zespołem
    - praktycznej znajomości zasad zarządzania magazynem
    - wykształcenia min. średniego [mile widziane wykształcenie wyższe]
    - zorientowania na osiąganie wyników oraz nastawienia na realizację celów
    - znajomości HACCP
    - doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta
    - umiejętności pracy pod presją czasu
    - wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych
    - znajomości obsługi komputera
    - prawa jazdy kat. B

    oferujemy:

    - zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta w oparciu o umowę o pracę
    - pracę na samodzielnym stanowisku (zarządzanie grupą kilkunastu pracowników)
    - pakiet szkoleń handlowych oraz produktowych
    - atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa oraz premia)
    - narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z kandydatami spełniającymi nasze wymagania w ciągu czterech tygodni od daty publikacji ogłoszenia. Wybrani kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie i szczegółach dalszego postępowania. Gwarantujemy pełną poufność nadesłanych zgłoszeń.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom