Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik hurtowni elektrotechnicznej

KRAK-OLD ELMET sp. z o.o.

  • Skawina

    Skawina, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • systematyczne zwiększanie sprzedaży oddziału w zakresie asortymentu elektrotechnicznego, w tym w poniższych kategoriach produktowych: układy napędowe – silniki elektryczne; kable i przewody; aparatura elektryczna; automatyka przemysłowa; osprzęt elektroinstalacyjny i automatyka budynkowa, oświetlenie; fotowoltaika; energetyka; narzędzia i elektronarzędzia; art. grzewcze, wentylacja, klimatyzacja, pompy ciepła;

  • pozyskiwanie nowych klientów inwestycyjnych i przemysłowych oraz zamówień w branży elektrotechnicznej;

  • ofertowanie oraz skuteczne negocjowanie warunków sprzedaży oferowanych produktów;

  • bieżący kontakt z dostawcami oraz grupą zakupową branży elektrycznej, do której należy Spółka;

  • koordynacja realizacji zamówień, dbałość o terminowość dostaw oraz dostępność oferowanych towarów;

  • optymalizacja kosztów dostaw;

  • ewidencja dokumentów w systemie Comarch ERP XL;

  • monitorowanie poziomu zapasów, zapewnienie odpowiedniej rotacji towarów w oddziale;

  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami;

  • dbałość o jak najwyższy standard obsługi klienta;

  • organizacja pracy zespołu;

  • bieżąca analiza działań sprzedażowych i poprawa ich efektywności;

  • bieżące raportowanie;

Nasze wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie w handlu B2B w branży elektrotechnicznej, w przynajmniej kilku z poniższych obszarów – warunek konieczny: układy napędowe – silniki elektryczne; kable i przewody; aparatura elektryczna; automatyka przemysłowa; osprzęt elektroinstalacyjny i automatyka budynkowa, oświetlenie; fotowoltaika; energetyka; narzędzia i elektronarzędzia; art. grzewcze, wentylacja, klimatyzacja, pompy ciepła;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku kierowniczym w branży elektrotechnicznej;

  • kompetencje handlowe i negocjacyjne;

  • wykształcenie wyższe techniczne;

  • bardzo dobra znajomość MS Excel;

  • mile widziana znajomość systemu Comarch ERP XL;

  • czynne prawo jazdy kat. B;

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • stałe wynagrodzenie, premię, atrakcyjny system prowizyjny;

  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia;

  • niezbędne narzędzia pracy.

KRAK-OLD ELMET jest dystrybutorem w branży elektrotechnicznej. Spółka jest członkiem wiodącej w Polsce grupy zakupowej branży elektrycznej PGE Forum-Rondo. Spółka prowadzi dystrybucję poprzez sieć hurtowni stacjonarnych oraz platformę sprzedaży internetowej elmetsa.pl. KRAK-OLD ELMET stanowi część grupy KRAK-OLD, która poza dystrybucją działa również w obszarze produkcji elementów metalowych, elektroizolacyjnych, krążników, opakowań kartonowych oraz elektroniki.

Z profilem działalności grupy KRAK-OLD można zapoznać się na stronach www.krak-old.pl oraz www.elmetsa.pl

Przewiń do profilu firmy