Oferta pracy

Kierownik Hurtowni Farmaceutycznej

Intendi ConsultingO firmie

Rekrutacja zdalna

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Intendi to profesjonalna firma doradztwa personalnego, oferująca kompleksowe usługi z zakresu human resources dla biznesu, tj. rekrutację i badanie potencjału, konsulting HR, a także szkolenia i coaching oraz wsparcie procesów onboardingowych.

Dla Naszego Klienta, producenta będącego liderem w swojej branży, obecnego na rynku od ponad 20 lat i należącego do dużej grupy kapitałowej poszukujemy kompetentnej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

(branża farmaceutyczna)

miejsce pracy: woj. małopolskie

Numer ref.: nr ref: 11/FMCG/2020
Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało prowadzenie Hurtowni Farmaceutycznej zgodnie z wymaganiami obowiązującego prawa, w szczególności ustawy Prawo Farmaceutyczne oraz wymaganiami Rozporządzenia Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej.

Szczegółowe zadania na stanowisku:

  • Bieżąca aktualizacja dokumentacji Hurtowni Farmaceutycznej
  • Nadzór nad procesami kwalifikacji dostawców i odbiorców, przyjmowania, przechowywania, wydania i transportu produktów, w zakresie których Hurtownia Farmaceutyczna prowadzi obrót hurtowy
  • Monitorowanie warunków przechowywania produktów, w zakresie których Hurtownia Farmaceutyczna prowadzi obrót hurtowy
  • Nadzór nad procesami   reklamacji,  zwrotów i redystrybucji  produktów, w zakresie których Hurtownia Farmaceutyczna prowadzi obrót hurtowy
  • Monitorowanie zmian w ustawodawstwie w zakresie dotyczącym Hurtowni Farmaceutycznej
  • Wprowadzanie zmian związanych z wdrażaniem nowych wymagań wynikających z przepisów prawa
  • Zarządzanie podległym zespołem, w zakresie alokacji zadań, motywowania i kontroli zadań.

Od zatrudnionej osoby nasz Klient oczekuje:

  • Wykształcenia wyższego farmaceutycznego
  • Prawo wykonywania zawodu farmaceuty
  • Min. 2 letniego udokumentowanego doświadczenia w pracy w aptece/hurtowni farmaceutycznej
  • Znajomości przepisów Prawa Farmaceutycznego oraz wymagań Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej
  • Kilkuletniego doświadczenia na stanowisku Kierownika Hurtowni Farmaceutycznej (dodatkowy atut)
  • Komunikatywnej znajomości j. angielskiego
  • Czynnego prawa jazdy kat. B.

Zatrudnionej osobie nasz Klient oferuje:

  • Możliwość wpływu na prowadzony biznes,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i system motywacyjny od efektów,
  • Inspirujące i dynamiczne środowisko pracy,
  • Możliwości wzbogacania wiedzy poprzez udział w szkoleniach, konferencjach i warsztatach branżowych,
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop).

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesyłania swoich aplikacji (CV i list motywacyjny) za pomocą przycisku APLIKUJ wraz z podaniem numeru referencyjnego oraz nazwy stanowiska.

Prosimy również o zamieszczenie aktualnej zgody na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji przez INTENDI CONSULTING (Agencja Zatrudnienia nr 9816), Al. Korfantego 138, Katowice, w celu prowadzenia przez ten podmiot postępowania rekrutacyjnego, którego przesłana aplikacja dotyczy i umieszczenia mojej aplikacji w bazie kandydatów, co pozwoli na kontakt w przypadku innych podobnych ofert w przyszłości.”

„Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji podmiotom trzecim – potencjalnemu pracodawcy, którego dotyczy prowadzony proces rekrutacyjny.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy