Oferta pracy

Kierownik Hurtowni Farmaceutycznej – Osoba Odpowiedzialna

Hurtownia Farmaceutyczna CezalO firmie

Hurtownia Farmaceutyczna Cezal

Le Ronda 65

Katowice

Hurtownia Farmaceutyczna Cezal posiadająca Oddziały w Rzeszowie i Katowicach oraz sieć sklepów medycznych zlokalizowanych na terenie Podkarpacia oraz województwa śląskiego zatrudni na stanowisko:
Kierownik Hurtowni Farmaceutycznej
– Osoba Odpowiedzialna
Numer ref.: Miejsce pracy: Katowice, ul. Gen. Le Ronda 65,

Zadania:

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem hurtowni farmaceutycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  • Nadzór nad stosowaniem systemu jakości opartego na rozporządzeniu w sprawie wymagań Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej oraz współpraca z organami Inspekcji Farmaceutycznej,
  • Nadzór nad obiegiem i sporządzanie prawidłowej dokumentacji związanej z działalnością hurtowni,
  • Nadzór nas procedurą kwalifikacji dostawców i odbiorców hurtowni,
  • Utrzymanie pomieszczeń oraz magazynu hurtowni gwarantujące właściwe składowanie produktów,
  • Kontrola dostaw, wydawania produktów oraz wstrzymywania i wycofywania produktów z obrotu,
  • Przygotowywanie raportów, statystyk i analiz oraz udział w inwentaryzacjach,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – magister farmacji – warunek konieczny,
  • czynne prawo wykonywania zawodu,
  • 2 letni staż pracy w hurtowni farmaceutycznej lub aptece,
  • Znajomość przepisów prawa farmaceutycznego i wymagań DPD,
  • Praktyczna znajomości obsługi MS Office w tym, MS Excel,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Odpowiedzialność, systematyczność i rzetelność w wykonywaniu zadań,

Zapewniamy:

  • pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • samochód służbowy, laptop, telefon,
  • przeszkolenie oraz możliwości awansu w strukturach firmy,
  • ubezpieczenie grupowe, benefity sportowe, opieka medyczna,

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ

Jednocześnie informujemy, iż spotkamy się z wybranymi osobami.

Nadesłanych ofert nie zwracamy.
Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 833 z późn. zm.)"

Jeżeli chce Pani/Pan, aby jego CV było wykorzystane dla potrzeb przyszłych rekrutacji proszę o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji” (zgodnie z art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).

Ogłoszenie archiwalne